Milyar dolarlık boşanmanın ardından skandal çıktı!

Jeff Bezos ve 25 yıllık eşi Mackenzie Bezos boşanıyor...

Milyar dolarlık boşanmanın ardından skandal çıktı!

Kurduğu Amazon ile Silikon Vadisi'nin en zengin ve nüfuz sahibi ismi olan Jeff Bezos ve 25 yıllık eşi Mackenzie Bezos boşanıyor.

140 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin isimlerinden biri olan ve dünyanın en değerli şirketlerinden biri olan Amazon.com’un sahibi olan Jeff Bezos, 25 yıllık eşi MacKenzie Bezos ile yollarını ayırıyor. Bugün resmi olarak duyurulan gelişme dünya basınına bomba gibi düşerken boşanmanın detayları da bir hayli ilgi çekici.

Jeff Bezos’un yaklaşık 8 aydır eşini aldattığı ortaya çıkarken, başarılı iş insanının eskiden Fox 11’de sunuculuk yapan ve Hollywood’un önde gelen yetenek avcılarından biriyle evli olan Lauren Sanchez’le birlikte olduğu açıklandı. Trump’a yakınlığıyla bilinen Enquirer dergisinin Bezos ile 49 yaşındaki Sanchez arasında yaşadığı aşkı ifşa edeceğini duyurmasının ardından çiftin böyle bir açıklama yoluna gittiği belirtildi.

Daily Mail’e konuşan kaynaklar ise Bezos’un eşinin 8 ay önce bu kaçamağı öğrendiğini ve buna izin verdiğini dile getirdi. Derginin iddialarının ayyuka çıkmaması durumunda bu ilişkiye onay vereceği de konuşulan iddialar arasında.

1993 yılında evlenen çiftin boşanma süreci de büyük bir merak konusu. Zira 140 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Bezos ile eşinin bu parayı nasıl bölüşeceği henüz bilinmiyor. Bezos çiftinin 3 oğlu ve evlatlık bir kızları bulunuyor.

Hafta sonu bir araya geldiler

Jeff Bezos, açıklamayı Twitter hesabından duyurdu.

Eşi yıldızların menajeriydi

New York Times’ın servis ettiği fotoğrafta ise Sanchez ile Bezos’un hafta sonu gerçekleşen Altın Küre ödülleri sonrasında düzenlenen Amazon’un partisine katıldığı görülüyor.

Sanchez, 2012 yılında Hollywood’un önde gelen yetenek avcılarından Patrick Whitesell ile evlenmişti. Çiftin 2 çocuğu bulunurken, bu gelişmenin ardından henüz çift tarafından bir açıklama yapılmadı. Matt Damon, Christian Bale, Kevin Costner, Hugh Jackman ve birçok ünlü oyuncunun menajeri olan Whitesell’in Bezos ile yakın arkadaş olduğu da biliniyordu.

Bugün ve yarın bütün ABD’de satışa çıkacak olan Enquirer dergisi, “Tarihimizdeki en kapsamlı ve detaylı raporu hazırladık” açıklamasını yaparken, Bezos’un Sanchez ile özel jetlerle, limuzinlerle, helikopterle yolculuk yaptığını ve 5 yıldızlı otellerde kaldıklarını ve romantik yürüyüşler yaptıklarını duyurdu. İkilinin 14 günlük bir süreç içerisinde en az 6 kez birlikte olduğu da iddia edildi.


Enquirer, çiftin birbirlerine cinsel içerikli mesajlar gönderdiğini ve bunları yayınlama kararı aldığını duyurdu.

Sayfa Derleme Süresi: 6.5987 saniye