Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

Hükümet Kadın 2 ne zaman vizyona girecek?

Demet Akbağ'ın başrol oynadığı “Hükümet Kadın 2” filminin çekimleri tamamladı.

24.07.2013 13:37:05

Oyuncu Sermiyan Midyad'ın yazıp yönettiği Hükümet Kadın 2 filminde Akbağ’a eşlik eden oyuncular arasında Hükümet Kadın 1 filminin oyuncuları Mahir İpek, Gülhan Tekin, Burcu Gönder, Mine Teber, Osman Alkaş, Mehmet Yaşar gibi isimler bulunuyor. Ercan Kesal da filmde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Filmin ilkinde hayata gözlerini kapayan Xate ( Demet Akbağ )ve eşi Aziz Veysel'in ( Ercan Kesal ) yaklaşık 10 yıl önceki maceralarını beyazperdeye aktaracak. Demet Akbağ, ikinci filmde ilkinde de olduğu gibi, güçlü, komik ve inatçı Xate karakteriyle karşımızda olacak.

Hem kamera önünde hem de arkasında çalışan Mardinli ve Midyatlılar ilkini çok beğendikleri filmin, ikincisinde de yer almaktan büyük keyif duyduklarını dile getirdi. Çekim ekibinin tek zorlayan durumun, zaman zaman 45 dereceyi aşan sıcak hava olduğu öğrenildi.

"Hükümet Kadın 2 filminin gösterim tarihi Kasım 2013 olarak belirlendi. 2013 Ocak'ta vizyona giren ilk Hükümet Kadın, sezonun en çok izlenen ve beğenilen filmleri arasında yerini almış ve 1.384.613 kişi tarafından izlenmişti. (DHA)---
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri