İbrahim Saraçoğlu sırrı verdi: Sağlıklı olmak isteyen bu pekmezi içsin. Meğer yıllardır yanlış pekmezi içiyormuşuz. En sağlıklı pekmez hangisi?

İbrahim Saraçoğlu'ndan sağlıklı yaşamın sırrı geldi. Her gün 1 kaşık mutlaka içilmesi gerektiğini söyledi. İşte insan sağlığına son derece faydalı olan o mucize pekmez...

Google Haberlere Abone ol
İbrahim Saraçoğlu sırrı verdi: Sağlıklı olmak isteyen bu pekmezi içsin. Meğer yıllardır yanlış pekmezi içiyormuşuz. En sağlıklı pekmez hangisi? - Resim: 2

Pek çok farklı çeşitte pekmez bulunuyorken en sağlıklı pekmez olarak pekmezleri ayrıştırmak doğru olmayacaktır. Her pekmezin farklı faydaları bulunduğunu unutmamak gerekir. 

Ancak İbrahim Saraçoğlu eşsiz bir pekmez çeşidi olduğunu söyleyerek andız pekmezine dikkat çekmektedir. Andız pekmezi, bilhassa alerji, basur, kaşıntı, saç dökülmesi, sedef hastalığı, gut, çocuklarda öksürük, yetişkinlerde alt ıslatma sorununun en büyük tedavilerinden bir tanesidir.

Çocuklar ve yetişkinlerin sabah akşam 1 kaşık olacak şekilde andız pekmezi tüketmesi sağlıklı bir yaşam içerisinde olmalarına yardımcı olduğu bilinmektedir. 

Andız pekmezi aynı zamanda idrar yolları içinde son derece güçlü bir kaynak olurken böbrek taşlarına da büyük ölçüde iyi gelmektedir.

SIRADAKİ GALERİ

O küçük çıkıntının sırrı ortaya çıktı! O küçük çıkıntının sırrı ortaya çıktı!