Neden evlenmedin sorusuna verdiği cevap kırdı geçirdi. Barış Yarkadaş hem türkü okudu hem merak edilen o soruya yanıt verdi

Gazeteci Barış Yarkadaş, tv100'de konuk olduğu Şükür Dudu ile Berber Muhabbeti'ne konuk oldu ve bir türkü okudu. Yarkadaş aynı zamanda neden evlenmediğini de şu sözlerle açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

tv100’ün ilgiyle izlenen programı Şükrü Dudu ile Berber Muhabbeti’nin bu haftaki konuğu başarılı TV yorumcusu ve yazar Barış Yarkadaş’tı. Yarkadaş kendisi hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verdi. Gazeteciliğe başlamasından başlayarak yakın zamanda gündem olan ‘gazeteciliği bırakma’ iddiasına kadar her konuda merak edilenleri yanıtladı.

Yarkadaş, yayın sırasında bir türkü okudu ve neden evlenmediğini şu sözlerle açıkladı:

Fırsat bulamadım deyip geçiştireyim. Sorumluluklarına sahip olan ve yerine getiren bir insanım ama belki de o sorumluluğu almak istedim. Aşık da oldum, şiir de yazdım, şarkı da söyledim, kaset de doldurdum... Aşk insanı besleyen bir duygudur. Kelime manasıyla da özdeşleşecek şekilde, aşk zehirli bir duygudur ve seni sarar. Benim de geçmişte çok şarkı söylediğim yoğun duygular yaşadığım dönemler olmuştur.

HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ