Vücut geliştirme sporcusu şişme kadınla evleniyor

Kazakistan'da yaşayan vücut geliştirme sporcusu Yuri Tolochko, kız arkadaşı olan şişme kadın Margo ile evleneceğini duyurdu. Vücut geliştirme sporcusu Yuri Tolochko'nun, kız arkadaşı Margo ile aşk hikayesi şaşırtıyor.

Google Haberlere Abone ol
Vücut geliştirme sporcusu şişme kadınla evleniyor

Kız arkadaşı Margo'ya, daha büyük bir görünüme kavuşması için estetik ameliyat da yaptıran Yuri Tolochko, evlilik kararının oldukça ciddi olduğunu söyledi. Rusya'da bir televizyon programına kız arkadaşı Margo ile konuk olan Yuri Tolochko, izleyicileri şaşkına çeviren açıklamalarda bulundu.

Kız arkadaşı Margo'ya, "Seni üzmeyeceğim, doğru zamanda anlayacaksın" diyen Yuri Tolochko'nun ilişkisine dair detaylar dikkat çekti. Kazakistan medyasında yer alan haberlerde Yuri Tolochko'nun Margo ile 8 aydır ilişkisi bulunduğu ve sosyal medya hesaplarında kız arkadaşı ile yaşadığı romantik anlara dair paylaşımlar yaptığı bilgisi verildi.

Kız arkadaşı ile zaman zaman anlaşmazlıklar yaşadığını söyleyen Yuri Tolochko, yine de Margo ile evlenmeyi planladığını ifade etti. Kız arkadaşının dış görünümü sebebiyle çekinceleri olduğuna inanan Yuri Tolochko bu sebeple Margo'ya estetik ameliyat yaptırdı.

Margo ile ilişkisini kamuoyuna duyurduğu ilk dönemde dünyanın dört bir yanından çok sayıda eleştiriye maruz kaldığını ifade eden Yuri Tolochko, estetik ameliyat kararının bir sebebinin de bu eleştiriler olduğunu aktardı. Margo'nun estetik ameliyatla oldukça değiştiğini vurgulayan Yuri Tolochko, söz konusu operasyonun gerçek doktorlar tarafından gerçek bir klinikte yapıldığını öne sürdü.

Instagram hesabı bulunan Margo'nun Kazakistan'ın başkenti Nur Sultan'da bir barda iş bile buldu. Kız arkadaşının kendi başına hareket edemediğini belirten Yuri Tolochko, Margo'ya yürümesi için yardımcı oluyor.

Yuri Tolochko, yemek yapmayı bilmeyen Margo'nun Gürcü mutfağına bayıldığını ve en sevdiği yemeğin Gürcü mantısı Hıngel olduğunu belirtti. Tolochko, Margo'nun nazik bir kişiliğe sahip olduğunu ifade etse de kız arkadaşının zaman zaman küfrettiğini de dile getiriyor.

Yuri Tolochko ve Margo'nun tanışma hikayesi de aşk serüvenleri kadar ilginç. Tolochko, barda tanıştığını söylediği kız arkadaşının o sırada bir erkek tarafından şiddete maruz kaldığını, Margo'ya sahip çıktığını ve o günden bu yana ayrılmaz bir ikili olduklarını anlattı.

Yuri Tolochko, kız arkadaşı Margo ile ne zaman evleneceğine dair herhangi bir bilgi vermedi. Tolochko, kız arkadaşı Margo ile olan fotoğraflarını ve spor yaptığı anlara dair görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin