Ünlü oyuncu kalp krizi geçirdi!

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncu Beyti Engin, kalp krizi geçirdi. Kişisel Instagram hesabından açıklama yapan Engin, sağlık durumuyla ilgili olarak bilgi verdi...

Google Haberlere Abone ol
Ünlü oyuncu kalp krizi geçirdi!

Ünlü oyuncu Beyti Engin kalp krizi geçirdi. Taburcu olan Engin, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Instagram hesabından bir açıklama yapan Engin, "Bir kalp krizi ve üç stent ile kaldığımız yerden devam. Arayan, soran, yazan herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bir kalp krizi ve üç stent ile kaldığımız yerden devam. Arayan, soran, yazan herkese teşekkür ederim 🙏🏻 🙏🏻🙏🏻

Beyti Engin (@beytiengin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Beyti Engin kimdir?

Tiyatro, sinema oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Beyti Engin, 18 Eylül 1981’de Çanakkale’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Edirne’de tamamladı. Edirne Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro kursunda eğitim alırken Edirne Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuğa başladı. 1999’da İstanbul’a taşındı ve Dialog’dan bir yıl oyunculuk eğitimi aldı. 2005 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun oldu. 2000 yılından bu yana seslendirme yapan Engin, 2014 yılında Ulan İstanbul dizisinde Hayati karakterini canlandırdı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Adsız karakterini canlandırdı. Şubat, Avrupa Yakası, Geniş Aile, Deli Saraylı, Keşanlı Ali Destanı, Beni Böyle Sev, Kayıp gibi pek çok dizide ve Şeytan Tüyü, Küçük Esnaf, 8 Saniye, Neden Tarkovski Olamıyorum, Eyyvah Eyvah 3, Osmanlı Cumhuriyeti, Alemde Bir Gece, Çetin Ceviz 2 gibi sinema filmlerinde rol aldı. 2014’te senarist Hale Aksu ile evlendi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin