Ünlü iş insanı annesi yaşında kadını yumrukladı!

Hamamcıoğlu Şirketler Grubu'nun veliahtı Selim Hamamcıoğlu, Vaniköy Evleri'ndeki dairesinin manzarasını kapadığı için bir ağacı kesmek istedi, site yönetimi karşı çıkınca Hamamcıoğlu, kadına saldırdı.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü iş insanı annesi yaşında kadını yumrukladı!

Selim Hamamcıoğlu, Vaniköy Evleri'ndeki dairesinin manzarasını kapadığı için bir ağacı kesmek istedi, site yönetimi karşı çıkınca Hamamcıoğlu, kadına saldırdı.

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında olayın ayrıntılarını ve görüntülerini yayımladı.

Bülent CANKURT / SABAH

Annesi yaşında kadına saldırdı

1990 yılından bu yana tanıdığım Hamamcıoğlu Şirketler Grubu'nun veliahdı Selim Hamamcıoğlu'nu düne kadar biri sorsa, çok beyefendi derdim! Ancak WhatsApp gruplarında dolaşan videosunu gördükten sonra, fikrim tamamen değişti!

Benim bildiğim o kibar beyefendi gitmiş, yerine 'maganda' diye tabir ettiğimiz bir adam gelmiş. Çünkü videoda Selim Bey, annesi yaşında bir kadına, ağıza alınmayacak küfürler etmekle kalmayıp bir de yumruk atıyor.

Selim Hamamcıoğlu'nun bir magandaya dönüşmesinin sebebini de öğrendim. Selim Bey, eşi Yasemin Hanım ile oturduğu Vaniköy Evleri'ndeki dairesinin manzarasını kapadığı için bir ağacı kesmek istiyor.

Site yönetimi izin vermiyor. Buna rağmen yöneticiye küfürler savurup ağacı kesmeye çalışırken yöneticinin eşini görüyor ve bu kez ona küfür edip saldırıyor. O kadar gözü dönmüş ki, dört güvenlik görevlisi durduramıyor. Demek ki, Selim Hamamcıoğlu kızınca bir magandaya dönüşüyormuş. Çok yazık…

Bülent Cankurt'un yazısını okumak için TIKLAYIN

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin