Türkçe Rap'in yıldızı Ceza, 13 Ocak'ta Küçükçiftlik Park'ta!

Tüm dünyayı kasıp kavuran rap müziğin Türkiye’deki en başarılı isimlerinden Ceza, 13 Ocak Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park sahnesinden İstanbul'u rap müziğe doyuracak! Türkçe Rap'in mihenk taşı Ceza, konserde “Yerli Plaka”, “Rapstar”, “Med Cezir”, “Yeni Mesaj” gibi akıllara kazınan ve dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Google Haberlere Abone ol
Türkçe Rap'in yıldızı Ceza, 13 Ocak'ta Küçükçiftlik Park'ta!

Türkçe Rap'in yıldızı Ceza, 13 Ocak Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Türkçe Rap'in yıldızı Ceza, 13 Ocak'ta Küçükçiftlik Park'ta!

2002 yılında ilk solo albümü “Med Cezir”i yayınlayan Ceza, ardından “Rapstar”, “Feyz Al”, “Yerli Plaka”, “Evin Delisi”, “Bomba Plak”, “Onuncu Köy” ve “Türk Marşı” isimli albüm ve single çalışmalarını yayınladı. “Türk Marşı” yayınlandığı ilk gün müzik listelerine 1. sıradan giriş yaparak müzik severler ve eleştirmenler tarafından tam not aldı.

Türkçe Rap'in yıldızı Ceza, 13 Ocak'ta Küçükçiftlik Park'ta! - Resim : 2

ABD’li efsanevi rap sanatçısı Tech N9ne’ın “All 6’s &7’s” albümündeki “Worldwide Choppers” adlı parçada; Tech N9ne, Busta Rhymes, Twista ve Yelawolf gibi rap müziğin dünya genelinde önemli isimleri ile birlikte yer aldı ve yurt dışında da çeşitli konserler verdi. MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde ödül alan ilk Türk sanatçı olan Ceza’nın Mastered for iTunes formatında olan albümü “Suspus” 13 parçadan oluştu. Suspus şarkısıyla NPR (Ulusal Halk Radyosu) tarafından açıklanan En İyi Şarkıları" listesinde yer alan tek Türk müzisyen oldu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin