Temel Karamollaoğlu'ndan Altılı Masa açıklaması geldi: Yolumuza devam ediyoruz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Altılı Masa ile ilgili sözlerinden sonra bir açıklama da Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan geldi.

Google Haberlere Abone ol
Temel Karamollaoğlu'ndan Altılı Masa açıklaması geldi: Yolumuza devam ediyoruz

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Millet İttifakı’na yönelik açıklamasının ardından sosyal medya hesabından bu akşam paylaşım yaptı.

Karamollaoğlu, “Bizler, milletimize verdiğimiz sözün arkasındayız! Aynı inanç, azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz” notuyla paylaştığı açıklamasında; Millet İttifakı’nın sözleştiği gibi partisinin ev sahipliğinde 6 Mart Pazartesi günü toplanacaklarını belirtti.

Karamollaoğlu’nun bu akşam sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklama şöyle:

“Aziz milletimizin problemlerine çözüm olmak adına, yine aziz milletimizin teşviki ve desteği ile çıktığımız bu kutlu yolculuğu bugüne dek büyük bir kararlılıkla sürdürdük. Millet İttifakı olarak, özellikle son bir buçuk yıldır her konuda beraberce çalışıp, ortak akıl ve istişare ile birçok konuda uzlaşıya vardık.

Dün gerçekleştirdiğimiz son toplantımızda, genel başkanların her birinin altına imza atmasının ardından kamuoyu ile paylaşılan ortak metnimizden de anlaşılacağı üzere; 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak Cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir anlayışa ulaştık.

Bu minvalde; toplantımızda sözleştiğimiz gibi 6 Mart Pazartesi günü Saadet Partimizin ev sahipliğinde bir araya geleceğiz. Halkımız müsterih olsun! Bizler, milletimize verdiğimiz sözün arkasındayız. Aynı inanç, azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz.”

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin