Tarkan'ın yeni albümü ne zaman çıkacak?

Milliyet yazarı Tarkan'ın yeni albümü hakkında bilgi verdi.

Google Haberlere Abone ol
Tarkan'ın yeni albümü ne zaman çıkacak?

Milliyet gazetesi yarın Suat Kavukluoğlu bügünkü yazısında; Türk pop müziğinin Megastar'ı olarak adlandırılan ünlü şarkıcı Tarkan'ın yeni albüm ahazırlığında olduğunu yazdı.Kavukluoğlu,Tarkan'ın albüm hazırlığında olduğunu ve Aysel Gürel'in henüz kullanılmamış bestelerinden birisinin albümünde yer alacağını ifade etti.Suat Kavukluoğlu'nun yazısı şöyle:Tarkan’ın yeni albümü  uzun zamandır  heyecanla bekleniyor. 

‘Adımı Kalbine Yaz’ çıkalı tam beş yıl oldu. Elbette bu beş yılda boş durmadı Tarkan. Ajda Pekkan’a şarkılar verdi, Ozan Çolakoğlu ve İskender Paydaş’ın albümlerine yeni şarkılarla katıldı, Aysel Gürel, Orhan Gencebay ve Kayahan’ın saygı albümlerinde peş peşe unutulmaz şarkılara yeni bir heyecan kattı. 

Ama bir süredir hem hayranlarından hem de medyadan yeni albüm için tatlı bir baskı olduğunun da farkında. Müjdeli haberi geçen hafta Cengiz Semercioğlu verdi. Tarkan bu aralar tamamen yeni şarkılardan oluşan dolu dolu bir albüm hazırlığında. Bu albüme konsantre olduğu için de yakın zamanda çıkacak Zeki Müren dahil, hazırlıkları süren yeni ‘saygı’ albümlerinde yer alamayacak. Peki nasıl bir albüm geliyor? Ne zaman çıkacak? Tarkan’ın en yakınlarından öğrendiğim detayları heyecanla paylaşıyorum.  Yine Çolakoğlu’yla...Albümün çıkış tarihi belli değil. Belli bir tarihe yetiştirmek gibi bir acelesi de yok. Duygularını zorlamadan, şarkılar tam olarak içine sindiği zaman yayınlamaktan yana. Şu aralar yurt dışında tatilde olan sanatçı hem dinleniyor, hem de şarkıları üzerinde çalışıyor. Albüm için yine Çolakoğlu’yla işbirliği yapıyor. Bir yandan kendisi şarkılar yazarken bir yandan da Türkiye’nin dört bir yanından gelen sözleri okuyor, besteleri dinliyor. Şimdilik onların arasından albüme seçtiği bir şarkı yok.Haberin devamını okumak için tıklayınız


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin