Sosyal medya fenomeni Ares'ten kötü haber

Antalya'da 14 yaşındaki bir kız çocuğunu taciz ettiği ileri sürülerek babası ve erkek kardeşi tarafından şiddetli şekilde dövülen sosyal medya fenomeni 'Ares''in yoğun bakım servisinde beyin ölümünün gerçekleştiği açıklandı. Asıl adı Şehmuz Özdemir olan Ares hakkında ciddi iddialar ortaya atılmıştı.

Google Haberlere Abone ol
Sosyal medya fenomeni Ares'ten kötü haber

Ares takma adlı Şehmuz Özdemir'in yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmasına neden olan olay 4 Şubat Salı günü saat 17.00 sıralarında, Antalya merkezde meydana geldi. Sosyal medyada 'Ares' ismiyle fenomen olan Şehmuz Özdemir, Konyaaltı Sahili'ndeki kafede kendisiyle reklam anlaşması yapmak isteyen V.E. ve oğlu K.E. ile buluştu.

Olay, 4 Şubat Salı günü saat 17.00 sıralarında, Antalya merkezde meydana geldi. Sosyal medyada 'Ares' ismiyle fenomen olan Şehmuz Özdemir, Konyaaltı Sahili'ndeki kafede kendisiyle reklam anlaşması yapmak isteyen V.E. ve oğlu K.E. ile buluştu.

Bir süre burada oturan üçlü, daha sonra otomobille ayrılarak, Kepez ilçesindeki ormanlık alana gitti. V.E., ormanlık alana geldiklerinde Şehmuz Özdemir'i, kızı H.E.'yi 2 yıl önce taciz ettiği ve uygunsuz görüntülerini çektiği iddiasıyla oğlu K.E. ile birlikte dövmeye başladı. Özdemir, aldığı darbeler sonucu bayılırken, V.E. ve K.E. ise olay yerinden kaçtı. Özdemir, çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık ekiplerince ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılarak, yoğun bakımda tedaviye alındı.

Olayla ilgili inceleme başlatan polis, Şehmuz Özdemir'i darp ettiği gerekçesiyle V.E. ve oğlu K.E.'yi gözaltına aldı. Sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanan baba- oğul, ifadelerinde, H.E.'yi mesajla taciz ettiği gerekçesiyle Şehmuz Özdemir'i dövdüklerini, sosyal medya fenomeninin kızın uygunsuz fotoğraflarını elde edip, buluşmaya zorladığını ileri sürdü.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım servisinde 12 gündür tedavisi süren Şehmuz Özdemir'in, bugün beyin ölümü gerçekleşti. Hastane bahçesine gelen Özdemir'in yakınları ile arkadaşları, uzun süre gözyaşı döktü. Hastanenin organ nakil koordinatörlerinin, organ bağışı konusunda aileyle görüştüğü kaydedildi.

Ares Şehmuz Özdemir kimdir?

Sosyal medya uygulaması Tik Tok'da 128 bin takipçisiyle fenomen haline gelen Ares Şehmuz Özdemir, ürettiği eğlenceli içeriklerle biliyordu. Aynı zamanda videolarında şarkılar da seslendiren Özdemir, 20 yaşında ve aslen Diyarbakırlı. Ares takma adlı Şehmuz Özdemir sosyal medya hesaplarında yer alan bilgilere göre Dicle Üniversitesinde eğitim alıyordu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin