Survivor 2020'nin ilk kavgası

Survivor 2020 bomba gibi başladı. Ünlüler ve gönüllüler kadroları kıyasıya mücadele ederken merakla beklenen ilk kavga da yaşandı. Survivor 2020'nin ilk kavgasını MasterChef ile adını duyuran Yasin Obuz ve Parviz Abdullayev etti. İşte görüntüler...

Survivor 2020, ilk bölümüne Yasin ile Parviz arasında damga vurdu. Programın ilk bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler baraka oyununda karşı karşıya geldi. Baraka oyununda Yasin Obuz ve Parviz Abdullayev, birbirine sert müdahalelerde bulunuca ortam bir anda gerildi.

Survivor'da baraka oyunu için ilk olarak Ünlüler ve Gönüllüler takımında erkekler mücadele verdi. Erkekler birbirlerini yastıkla denize atmaya çalıştı. Kora kor mücadele yaşanırken Parviz Abdullayev ile Yasin Obuz birbirine girdi. Tartışma sırasında iki yarışmacı da geri adım atmadı.

Kavganın uzamasının ardından Acun Ilıcalı devreye girdi ve sayıyı alan takımın Ünlüler olduğunu söyledi.

Baraka oyununu ünlüler kazandı

Ünlüler ve Gönüllüler takımı ilk oyununu baraka için oynadı. Mücadeleyi Ünlüler takımı kazandı.

Survivor 2020 Ünlüler takımı

Survivor 2020 ünlüler takımı şu isimlerden oluşuyor: Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut.

Survivor 2020 Gönüllüler takımı

Survivor 2020 gönüllüler takımı şu isimlerden oluşuyor: YasinObuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Burak Yurdugör.