Selçuk Tepeli, FOX Ana Haber bülteninde AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'e yanıt verdi: Galiba unutuyor, atlıyor

FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in “Kanal değiştirince, kendisi de değişti” sözlerine canlı yayında yanıt verdi. Tepeli, "Bugün bulunduğum ortamlarda da, bundan önceki ortamlarda da açıkça eleştirilerimi dile getirdiğimi galiba unutuyor, atlıyor" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Selçuk Tepeli, FOX Ana Haber bülteninde AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'e yanıt verdi: Galiba unutuyor, atlıyor

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK toplantısının ardından düzenlediği basın toplantısında FOX muhabiri Barış Kaya’nın bir önceki toplantıya alınmamasıyla ilgili “Muhabirin şahsi davranışlarıyla ilgili bir problemdir” açıklamasını yapmıştı.

 FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli’ye de sert tepki gösteren Çelik, “Ana haber bülteninde Selçuk Tepeli adlı şahıs, bu durumu kurumsal bir mesele haline getiriyor. Şahsi olarak çıkan bir meseleyi kurumsal hale getirdiler. Ama kullandığı ifadeler, imalar, kişisel saldırı anlamına gelen şeyler; bunun gazetecilikle ne alakası var. Ki bu şahıslar daha önceki televizyon çalıştıkları kanalına gittiğimizde kalabalığın içerisinde hem şahsımıza hem de AK Parti'nin siyasetine karşı övgüler diziyorlardı. Kanal değişince başka bir karakter ortaya çıkıyor” ifadelerini kullanmıştı.

SELÇUK TEPE'LİDEN YANIT GECİKMEDİ

Selçuk Tepeli,  FOX TV'deki ana haber bülteninde Ömer Çelik’e yanıt verdi.

Çelik’in “Selçuk Tepeli adlı şahıs” ifadesine göndermede bulunan Tepeli, “Selçuk Tepeli denen şahıs, herhangi bir imtiyazdan faydalanmamıştır. Ne siyasi nüfuzlu herhangi bir tanıdığı vardır ne de iktidara veya muhalefete sırtını dayayıp bir iş, gelir veya zenginlik sahibi olmuştur” dedi.

İşte Tepeli'nin o yanıtları:

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin