Sadakatsiz'in yapım şirketinden Burak Sergen açıklaması

Kanal D’de ekrana gelen 'Sadakatsiz' dizisinde 'Haluk' karakterine hayat veren Burak Sergen 3 gündür yoğun bakımda tedavi görüyor. Burak Sergen'le ilgili Sadakatsiz'in yapım şirketinden bir açıklama yapıldı.

Google Haberlere Abone ol
Sadakatsiz'in yapım şirketinden Burak Sergen açıklaması

Kanal D’de ekrana gelen 'Sadakatsiz' dizisinde 'Haluk' karakterine hayat veren Burak Sergen'le ilgili dizinin yapım şirketi Medyapım'dan bir açıklama geldi.

Tedavisine yoğun bakımda devam edilen Burak Sergen'le ilgili olarak Medyapım'dan "Kıymetli oyuncumuz Burak Sergen'in covid sebebiyle 3 gündür hastanede yoğun bakım tedavisi devam etmektedir. Kendisine MedYapım ailesi olarak acil şifalar dileriz" açıklaması yapıldı.

Burak Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal usta oyuncunun sağlık durumunun stabil olduğunu açıklamıştı.

BURAK SERGEN KİMDİR?

9 Şubat 1961 tarihinde Ankara'da doğan Burak Sergen, sanatçı Semih Sergen'in oğlu ve Toprak Sergen'in ağabeyidir. 1984 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olduktan sonra staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu'nda yaptı. Staj sonrası Ankara Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Halen Devlet Tiyatroları'ndaki görevine devam etmektedir.

Konya Selçuk Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Ankara Devlet Konservatuvarı'nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca, televizyon ve sinema filmlerinde oynadı. Sergen; 'Kara Sevda', 'Çukur' ve 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' gibi yapımlarda boy gösterdikten sonra Kanal D'nin fenoman dizisi 'Sadakatsiz' ile izleyici karşısına çıkıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin