Özcan Deniz'den Kuzey paylaşımı! Feyza Aktan'a olay gönderme

Özcan Deniz, Mart 2018'de Feyza Aktan ile dünyaevine girmiş, aynı yılın nisan ayında Kuzey'in doğumuyla ilk kez baba olma mutluluğu yaşamıştı. Aktan ile 2019'da olaylı şekilde boşanan ünlü sanatçı, dört yaşındaki oğluyla mutlu anlarını kaleme aldı. Eski eşine açtığı velayet davasını Aralık 2021'de kaybeden Özcan Deniz, oğlu Kuzey'e nasihat vermeyi de ihmal etmedi.

Google Haberlere Abone ol
Özcan Deniz'den Kuzey paylaşımı! Feyza Aktan'a olay gönderme

Özcan Deniz, kendisinden 20 yaş küçük oyuncu Feyza Aktan'la 2019 yılında sona eren evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey ile tatiline devam ediyor. 50 yaşındaki sanatçı, 2.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı tatil fotoğrafları ile hem yaşadığı mutluluğu dile getirdi hem de çocuğuna nasihat verdi.

Özcan Deniz'den Kuzey paylaşımı! Feyza Aktan'a olay gönderme

'BABA BANA MUTLULUK YAKIŞIYOR MU?'

Eski eşiyle boşanmanın ardından şiddet, hakaret ve çekişmeli velayet davaları ile karşı karşıya kalan ünlü şarkıcı ve oyuncu, 80 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum alan paylaşımında şu satırlara yer verdi:

"Bugün sen karpuzunu yiyip, kendi kendine şarkı söylerken, suratımda aptal aşık bir gülümsemeyle seni izlerken yakaladın beni. Sonra 'Baba bana mutluluk yakışıyor mu?' diye sordun. 'Baba kurban, mutluluk herkese yakışır. Hele çocuklara çok yakışır. En çok da sana oğlum' yanıtını verdim. O da bana 'Sana da baba' dedi. Sonra dünyanın en güzel gözleriyle hınzır bi bakış atarak yemeye devam ettin."

Özcan Deniz'den Kuzey paylaşımı! Feyza Aktan'a olay gönderme - Resim : 2

'BU DÜNYA CAHİLLERLE DOLU'

Oğlu Kuzey'le yaşadıklarının, kitaplar yazılacak kadar dolu bir an olduğunu belirten Özcan Deniz, "Hayatımın en güzel, alt metinlerle dolu sohbetini yaptık seninle. Üstüne kitaplar yazılacak kadar dolu bir andı. Evet oğlum, mutluluk entellektüel bir şecimdir. Herkes bunu başaramaz. Senin dört yaşında kavradığın şeyi bir ömür kavrayamayan cahillerle dolu bu dünya. Herkese, her şeye inat sana en çok yakışanı yap ve hep mutlu ol. Ama bunu asla ama asla başkalarının mutsuzluğu üstüne inşaa etme!" ifadelerini kullandı.

Özcan Deniz'den Kuzey paylaşımı! Feyza Aktan'a olay gönderme - Resim : 3

'SEN SAKIN BU HATAYA DÜŞME'

Olaylı bir boşanma süreci yaşadığı Feyza Aktan'a gönderme de yapan sanatçı, dikkat çeken Instagram gönderisini, "Baban zaman zaman 'mutluluk düşmanları'na bu fırsatı bilerek ve de bilmeyerek verdi. Tabii ki artık bu 'fırsat' kimseye bir daha verilmeyecek! Sen sakın bu hataya düşme. Evet oğlum ikimize de çok yakışıyor. Seni çok seviyorum canım oglum. Mutluluğumuza" sözleriyle tamamladı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Özcan Deniz (@ozcandeniz)'in paylaştığı bir gönderi

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin