On erkeğin tacizine uğradı, okulda iki kez tecavüz edildi dayanamadı intihar etti

20 yaşındaki Katrina Wiley, 16 yaşında tecavüze uğradı daha sonra on erkek tarafından taciz edildi. Üniversitede tekrar tecavüze uğrayınca yaşadıklarını kaldıramadı hayatına son verdi.

Google Haberlere Abone ol
On erkeğin tacizine uğradı, okulda iki kez tecavüz edildi dayanamadı intihar etti

tv100'den Semanur Arslan'ın haberine göre; Katrina Wiley henüz 20 yaşındayken okulda iki defa tacize uğradı ardından yaşadığı zorbalıklara dayanamadı yaşamına son verdi.

Wiley ölmeden önce yazdığı notta her şeyi açıkladı.  46 yaşında bir adamla ilişkisi olduğunu ve kendisine 10 kişinin taciz ettiğini belirtti. Katrina 16 yaşındayken bir kişinin ona tecavüz ettiğini de ekledi.

Katrina’nın annesi Debra, kızının kendisini intihar etmekle tehdit ettiğinibu yüzden polise gitmediklerini söyledi. Ayrıca Katrina'nın üniversitedeyken başka bir çocuğun da onu defalarca boğduğunu ve sonrasında çırılçıplak soyarak tecavüz ettiğini fotoğraflarının ise internete düşmesinden korktuğunu belirtti.

Adli tabibe, iddia edilen ikinci tecavüzde aldığı yaralardan dolayı fiziksel acı çektiği söylendi. Debra, tecavüz eden kişinin kızını  "duygusal ve fiziksel olarak yok ettiğini" söyledi. Katrina'nın problemlerinin gençken, okulda zorbalığa maruz kaldığı dönemde, çirkin ve şişman olarak lakap takıldığını, görünüşünü, boyunu ve kilosunu sevmemesine neden olduğu söyledi.

Katrina'nın yetenekli bir sanatçı olduğu ve akademik olarak başarılı olduğu ancak kendine zarar sabah 5’e kadar uyuşturucu madde kullandığı öğrenildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin