Olay TV'ye Show Haber'den bomba transfer! Hangi deneyimli isim kadroya katıldı?

Yayın hayatına Ekim ayında başlayacak Olay TV’den bir transfer haberi daha geldi. Genel Yayın Yönetmeni koltuğunda Süleyman Sarılar’ın oturduğu Olay TV, kadrosuna bir isim daha kattı.

Google Haberlere Abone ol
Olay TV'ye Show Haber'den bomba transfer! Hangi deneyimli isim kadroya katıldı?

2 yılı aşkın bir süredir Show Haber’de görev yapan Cem Tekel, Olay TV ile el sıkıştı. Tekel’in, haber müdürü Ali Ekber Aydın’ın yardımcılığı görevini üstleneceği öğrenildi.

Yaptığı yatırımlar ve transferlerle adından sıkça söz ettiren Olay TV daha önce Nevşin Mengü, Özlem Akarsu Çelik, Duygu Demirdağ, Ali Ekber Aydın, Şafak Ongan, Nazlı Bolak, Evren Aydın, Ayhan Kudat ve Tarık Ünlü gibi önemli isimleri bünyesine katmıştı.

CEM TEKEL KİMDİR?

1974 yılında İstanbul’da doğdu.. 1993 yılında Anadolu Ajansı’nda stajyer olarak mesleğe adımını attı.

Sırasıyla; İnter Star, Show TV, Kanal 6, Show TV, Star TV ve son olarak 15 yıl boyunca Kanal D Haber merkezinde çalıştı. Muhabir olarak Ortadoğu, Kafkaslar, Kuzey Irak ve özellikle Suriye'nin dört bir yanından yaptığı çarpıcı haberlerle ün kazandı. Afrin Operasyonunu cephe hattında takip etti. Afrin şehir merkezine Türk askeriyle birlikte giren birkaç haberciden biriydi. 2018 yılında Kanal D’deki görevinden ayrıldıktan sonra Show Haber ile anlaştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin