Olay TV'den üç flaş transfer daha! Hangi görevleri yürütecekler?

Merkezini İstanbul’a taşıyıp, birbiri ardına bomba transferler gerçekleştiren Olay TV, üç deneyimli ismi daha kadrosuna kattı. Kanalın internet müdürü, görsel yönetmeni ve teknik yönetmeni belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Olay TV'den üç flaş transfer daha! Hangi görevleri yürütecekler?

İnternet haberciliği konusunda oldukça deneyimli olan Demir’in Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar’la el sıkıştıktan sonra kapsamlı bir çalışmaya başladığı ve kurumun dijitalde de iddialı olmak istediği bilgisine ulaşıldı.

Abdullah Demir bundan böyle Olay TV’nin internet müdürü olarak görev yapacak.

Mesleğe Hürriyet Gazetesinde muhabir olarak başlayan Abdullah Demir; 2002’de Haberturk.com’da internet editörlüğüne geçti. Ufuk Güldemir’in Haberturk'ünde Haber Koordinatörlüğü yaptı.

Akşam ve Sabah gazetelerinin internet sitelerinde de görev alan Abdullah Demir daha sonra Hürriyet.com.tr'de şef editörlük görevini üstlendi.

2008'de girdiği Ciner Grubu’nda Habertürk ve Show TV dijital projeleri ve sosyal medya yönetimini yaptı. Ciner Grubu'ndaki ilk sosyal medya yapılanmalarında görev aldı.

Görsel ve Teknik Yönetmenler de belli oldu

Kanal D Eski Görsel Yönetmeni Ayhan Kudat ile Kanal 7 Teknik Müdürü Tarık Ünlü, Olay TV ile anlaşmaya vardı. Kanalda Kudat, görsel yönetmen; Ünlü ise teknik yönetmen olarak görev yapacak.

Süleyman Sarılar yönetiminde ekim ayında yayın hayatına başlayacak Olay TV daha önce Nevşin Mengü, Özlem Akarsu Çelik, Duygu Demirdağ, Ali Ekber Aydın, Şafak Ongan, Nazlı Bolak ve Evren Aydın gibi ses getiren isimleri bünyesine katmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin