Nilperi Şahinkaya'ya küfür etmişti! Ünlü oyuncu Burak Deniz özür diledi

Adana'da bir otelda yanında erkek arkadaşı da varken oyuncu Nilperi Şahinkayaya küfür eden Burak Deniz söylediklerinden bin pişman oldu. Deniz, teker teker özür diledi.

Google Haberlere Abone ol
Nilperi Şahinkaya'ya küfür etmişti! Ünlü oyuncu Burak Deniz özür diledi

Ünlü oyuncu Burak Deniz'in meslektaşı Burak Deniz tarafından hakarete uğradığı iddia edilmişti. Nilperi Şahinkaya davaya hazırlanırken, önce iddiaları reddeden daha sonra da açıklama yapan Burak Deniz resmen çark etti.

Burak Deniz özür diledi

Burak Deniz, meslektaşı Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle Adana'da yaşadığı tartışma için özür diledi. Deniz, "Kamuoyu nezdinde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan ötürü Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından, ayrıca o gece olaya tanık olan herkesten teker teker özür diliyorum" dedi.

Hukuki süreç başlatıldı

Rol aldığı dizinin çekimleri nedeniyle Adana'da bulunan Burak Deniz, gittiği bir otelde Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile tartıştı. 29. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni nedeniyle Adana'da bulunan Şahinkaya, olayla ilgili olarak "Hukuki süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili hiçbir konuşma yapmayacağım" şeklinde açıklama yapmıştı.

İşte Burak Deniz'in açıklaması:

Yaşananların ardından Burak Deniz, sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yayınlayarak özür diledi. Oyuncu, ifadelere yer verdi:

Geçtiğimiz cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve bir çok iddiaya sebebiyet veren konuyla ilgili açıklamamı bilginize sunarım. Adana Film Festivali nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim şekilde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise nedeniyle tekrardan çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünemediğim, oldukça tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden hemen ve bizzat özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım ancak başarılı olamadım. Kamuoyu nezdinde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan ötürü Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıca o gece olaya tanık olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyunu böyle bir konuyla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım bu kırgınlıklar en kısa zamanda son bulur.

Saygılarımla Burak Deniz

Nilperi Şahinkaya'ya küfür etmişti! Ünlü oyuncu Burak Deniz özür diledi - Resim : 4

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin