Burak Deniz'in Nilperi Şahinkaya'ya küfür ettiği gündeme bomba gibi düşmüştü! Nilperi Şahinkaya'nın sevgilisinden açıklama

Ünlü oyuncu Burak Deniz'in Nilperi Şahinkaya'ya küfür ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Olayla ilgili Nilperi Şahinkaya'nın sevgilisi Emre Yusufi konuştu.

Google Haberlere Abone ol
Burak Deniz'in Nilperi Şahinkaya'ya küfür ettiği gündeme bomba gibi düşmüştü! Nilperi Şahinkaya'nın sevgilisinden açıklama

Gündeme bomba gibi düşen Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz tartışmasında yeni bir perde aralandı. Adana Altın Koza'da Burak Deniz'in neden olduğu olay hakkında Nilperi Şahinkaya'nın sevgilisi Emre Yusufi konuştu.

Burak Deniz, Nilperi Şahinkaya'ya küfür mü etti?

"Şahmaran” dizisinin çekimleri nedeniyle Adana’da bulunan Burak Deniz’in meslektaşı Nilperi Şahinkaya, sevgilisi heykeltraş Emre Yusufi ve görüntü yönetmeni Deniz Akıncı’nın olduğu masaya gidip olay çıkardığı ve Nilperi Şahinkaya’ya küfür ettiği gündeme gelmişti. Emre Yusufi olayla ilgili ilk kez konuştu.

Burak Deniz'in sarhoş olduğunu söyledi

Emre Yusufi, şunları söyledi:

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre  “Hiç tanımadığımız hiçbir zaman aynı mekanda bulunmadığımız gelirken ‘Şu an çok sarhoşum ve muhtemelen buraya geldiğimi daha sonra hatırlamayacağım” diyen Burak, toplamda masamıza dört defa 10’ar dakika arayla gelip özellikle ilk başta yakın arkadaşıma küfürlü tacizde bulunmuştur. 3. gelişiyle Nilperi hiç diyaloğa girmeden odasına çıkmak için kalktığında ‘Si…” diyor ve biz halen defansta olarak kendisini sözlü uyarıyoruz. Küfür etmeye devam edince kalktık ve hiç müdahale olmadan burun buruna geldik. Menderes Samancılar ve Levent  Özdilek Burak’i tutuyor ve uzaklaştırıyor. Bu arada ‘Bana bir tane vursana’ diye tahrik etmeye devam ediyor. Uzaklaştırıldıktan 10 dakika sonra 4. ve son kez gelip küfür ve yumruk savuruyor. Ve bizi yine ayırıyorlar. Olayın her anında sakin kaldık. Sadece ‘Düzgün konuşsana’ dedik. Asla atak yapmadık, hep defans yaptık ve alkollü olduğunun idrakındaydık. Masamıza ikinci gelişinde oturduğu masadan sıkıldığından bahsetmişti ve biz de tebessüm etmiştik. Ve bunun üzerine hiç tanımadığı arkadaşıma ‘Ne gülüyorsun’, ‘Sus si…” gibi iki küfürlü lafla olayı kendi başlatmıştır. 3. Ve 4. Gelişini asla anlamadık ve hiç diyologta olmadık, tahrik etmedik. Nilperi’ye ‘Si…” dedi ama “Or…” dediğini ben duymadım.” (Birsen Altuntaş / tv100)

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin