Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz'i affetmedi

Burak Deniz, geçtiğimiz günlerde Adana'da bir otelde karşılaştığı oyuncu Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi'ye hakaret etmesi gerekçesi ile davalık oldu. Bir partiye katılan Nilperi Şahinkaya ile Emre Yusufi, sosyal medyadan özür mesajı yayınlayan Burak Deniz'i affetmediklerini söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz'i affetmedi

Şahmeran dizisinin çekimleri için Adana'da olan Burak Deniz, Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile yaşadığı tartışmayla gündeme geldi. Nilperi Şahinkaya, konuyla ilgili "Hukuki süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili hiçbir konuşma yapmayacağım" açıklamasında bulunmuştu.

NİLPERİ ŞAHİNKAYA, BURAK DENİZ'İN ÖZRÜNÜ KABUL ETMEDİ

Sevgilisi Emre Yusufi ile bir partiye katılan Şahikaya, Deniz hakkında sorulan soruları yanıtladı. Güzel oyuncu, "Konu yargıya taşındı. Gerekli açıklamaları yaptık. Bu konu ile alakalı daha fazla konuşmak istemiyorum" dedi.

BURAK DENİZ ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Sosyal medyadan paylaşım yapan Burak Deniz, şu ifadeleri kullanmıştı: "Geçtiğimiz cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve bir çok iddiaya sebebiyet veren konuyla ilgili açıklamamı bilginize sunarım. Adana Film Festivali nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim şekilde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise nedeniyle tekrardan çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünemediğim, oldukça tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden hemen ve bizzat özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım ancak başarılı olamadım. Kamuoyu nezdinde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan ötürü Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıca o gece olaya tanık olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyunu böyle bir konuyla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım bu kırgınlıklar en kısa zamanda son bulur.

Saygılarımla Burak Deniz"

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin