Nedim Şener Hürriyet'e transfer oldu

Gazeteci yazar Nedim Şener, Hürriyet Gazetesi'ne transfer olduğunu duyurdu. Posta Gazetesi'ndeki köşesinden bir veda ve başlangıç yazısı kaleme alan Şener, "Tüm düşmanlarımın nefretine layık olmaya çalışacağım" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Nedim Şener Hürriyet'e transfer oldu

Posta Gazetesi yazarı Nedim Şener, bugünkü köşe yazısında okurlarına teşekkür ederek Hürriyet Gazetesi'ne transfer olduğunu duyurdu. Nedim Şener sosyal medya hesabından, "9 yıldır yazdığım Posta Gazetesi'ndeki köşeme veda ve teşekkür... Aynı binada aynı katta Hürriyet'te bu şerefli milletin güvenine, FETÖ'cüsünden PKK yardakçısına tüm düşmanların da nefretine layık olmaya çalışacağım" diye yazdı.

İşte Nedim Şener'in bugünkü köşe yazısından bir bölüm;

FETÖ’cü polis ve savcılar, “kitabın kendisinde olmayan ifadenin benim yazımda bulunmasını” “Ergenekon örgütünün faaliyeti” olarak sayıp, kitabı aslında benim yazdığımı iddia ederek tutuklayıp yargılamıştı. Tüm dava boyunca mahkemede bunu hiç söylemedim.

Onun da başı ağrısın istemiyordum. Duruşmada konu ne zaman açılsa, Ababay aklıma gelir gülerdim. Onun açtığı bu köşede acı tatlı tam dokuz yıl doldu. Ve artık bu yazı ile köşeme veda ediyorum. Ahmet Hakan’ın daveti ve yönetmenim Emre İskeçeli’nin desteğiyle Hürriyet’te yazmaya başlayacağım.

Bu köşeye veda ediyorum ama gazeteme ve arkadaşlarıma değil, çünkü aynı binada aynı mekanda aynı insanlarla beraber olmaya devam edeceğim. Buradan sadece üzerimde hakkı olan tüm çalışma arkadaşlarıma ve yönetmenlerime teşekkür ederken, okurlarıma Hürriyet gazetesinden seslenmeye devam edeceğim.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin