Mehmet Ali Erbil 'Rekor bende' deyip, haftada kaç kez cinsel ilişkiye girdiğini açıkladı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil verdiği röportajda yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. "Rekor bende" deyip kaç kez cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Google Haberlere Abone ol
Mehmet Ali Erbil 'Rekor bende' deyip, haftada kaç kez cinsel ilişkiye girdiğini açıkladı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Haftada kaç kez cinsel ilişkiye girdiğini anlatan Erbil, "Rekor bende" diyerek iddialı bir çıkışta bulundu.

Yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığı nedeniyle tedavi gören Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla zaman zaman adından söz ettiriyor. Daha önce şarkıcı Ece Ronay'a attığı mesajlar yüzünden günlerce konuşulan Erbil, bu sefer cinsel ilişki itirafında bulundu.

Rahatsızlığından dolayı ekranlardan uzak kalan Mehmet Ali Erbil, TikTok'ta hesap açarak yayınlar yapmaya başladı. Oyuncu Onur Sermik ile canlı yayın açan Erbil, üstü kapalı olarak sorular "Bugüne kadar kaç kişiyle birlikte oldunuz?" sorusuna çarpıcı bir cevap verdi.

Bir itirafta bulunan 65 yaşındaki Erbil, "Dünya rekoru bende. Yıllarca haftanın 6 günü yaptım, pazar günüm boştu, bir mecra beni kapatmıştı" dedi.

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa ederek suç duyurusunda bulunmuştu. Hakkındaki iddiaların ardından açıklama yapan Mehmet Ali Erbil "Benim telefonum asistanım elinde, o mesajları ben atmadım" demişti.

Mesajlarının Ece Ronay'ın kişilik haklarını zedelediğini kaydeden savcılık Erbil'in, "elektronik haberleşme aracılığıyla cinsel taciz", "sesli yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret" ve "tehdit" suçlarından 8 yıl 10 aya kadar hapsini talep etmişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin