Medya ombudsmanının Coronavirüs şüphesi!

63 yaşındaki Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici'nin Coronavirüs şüphesi!... Faruk Bildirici, hastalık belirtilerini gösterdiğini ancak test yaptırmadığını açıkladı...

Google Haberlere Abone ol
Medya ombudsmanının Coronavirüs şüphesi!

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici, Coronavirüs'e yakalanmış olabileceğini duyurdu. Test yaptırmadığını ancak hastalık belirtilerini gösterdiğini belirten Faruk Bildirici, karantinaya devam ettiğini açıkladı.

63 yaşındaki Faruk Bildirici, Coronavirüs şüphesini şöyle duyurdu:

"Sanırım ben de koronaya yakalandım. 20 gün kadar süren ateş, kas ağrısı, halsizlik ve kuru öksürük bitti. Bu süreçte c vitamini takviyesi, bol su ve ateş 39'a çıktığında parasetamol aldım, soğuk pres uyguladık. Ama her ihtimale karşı karantinaya devam ediyorum.

Test yaptırmadığım için kesin söylemek mümkün değil ama hastalık boyunca konuştuğum doktor arkadaşların da düşüncesi buydu.Nefes alma sorunu yaşamadığım için hastaneye gitmemi istemediler, o yüzden test yaptırmadım. Antikor oluşması için beklemem gereken süre haftaya tamamlanacak

O zaman gidip test yaptıracağım, randevu da aldım. Ancak o zaman korona olup olmadığı kesinleşecek. Ben yine de bu ihtimale göre davrandım, halen de öyle devam ediyorum. Sadece deneyim aktarımı olması için yazıyorum."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin