MasterChef Türkiye yeni sezonu ne zaman başlıyor?

TV8'in sevilen yarışmasının yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

MasterChef Türkiye yeni sezonu ne zaman başlıyor?

MasterChef Türkiye'nin merakla beklenen yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı. TV8'in sevilen yemek yarışmasıın yeni sezon yayın tarihini de Acun llıcalı açıkladı.Geçen sezon ekranlara damga vuran yemek yarışması MasterChef Türkiye'nin yeni sezonu 18 Ağustos Pazar akşamı TV8’de başlıyor.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 MasterChef yeni sezonu 18 Ağustos Pazar TV8’de başlıyor. İşte ilk bölüm tanıtımı.. #MasterChefTürkiye #MasterChef @tv8 @masterchefturkiye @somersivrioglu @chefmehmetyalcinkaya @danilozannaAcun Ilıcalı (@acunilicali)'in paylaştığı bir gönderi (8 Ağu, 2019, 5:21öö PDT)


Jüride değişiklikTV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef Türkiye'nin yeni sezon ilk tanımı yayınlandı. Dünyaca ünlü şefler arasında yer alan Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve İtalyan Şef Danilo Zanna bu yıl yarışmacılara hem bilgilerini aktaracak hem de aralarından bir kişiyi şampiyon yapacak.Geçen sezon jüride yer alan ünlü şef Hazer Armani ise programdan ayrıldı. Armani'nin yerine İtalyan Şef Danilo Zanna geldi.MasterChef Türkiye yeni sezonuyla 18 Ağustos Pazar akşamı TV8’de.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin