MasterChef Barbaros: Benim aşkım rengarenk

TV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasında ikinci olan Barbaros Yoloğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Barbaros Yoloğlu, "Benim aşkım rengarenk" dedi.

Google Haberlere Abone ol
MasterChef Barbaros: Benim aşkım rengarenk

TV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasında ikinci olan Barbaros Yoloğlu, sosyal medyada dikkat çeken bir açıklama yaptı.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde paylaşım yapan Barbaros Yoloğlu, kalp ve gökkuşağı emojileriyle şu paylaşımı yaptı:

"Bu zamana kadar yakından uzaktan herkes nasıl davranmam gerektiğini nasıl düşünmem gerektiğini hatta nasıl sevmem gerektiğini öğretmişti ben de öğrendiğimi zannetmişim. Ama öyle bir şey oluyor ki bildiğim tüm doğrularla yanlışlarım birbirinin içinde denize düşen kar tanesi gibi eriyip kayboldu.

Aşk için tek renk verdiler çektiğimiz ve çektirdiğimiz tüm acılar o renk içindi. Benim aşkım rengarenk ve belki bir gün tüm renklerimizi elimizden aldığınızı düşünebilirsiniz bizi fabrika bacalarından çıkan duman renginin içinde mahkum edip zehirlediğinizi düşünebilirsiniz ama her yağan yağmurun ve esen fırtınanın ardından doğuracağımız güneşte gökyüzünü gökkuşağı ile boyayacağız.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin