Masal Şatosu: Gizemli Misafir'de Dolunay Soysert sürprizi

Çocuk ve gençlerin en sevdiği yerli yapım ‘Masal Şatosu’nun merakla beklenen devam filmi ‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ 12 Ağustos’ta sinema salonlarında yerini alacak. Hayranlarını fantastik bir maceraya çıkaracak olan filmin kadrosunda sevilen oyuncu Dolunay Soysert de yer alıyor.

Google Haberlere Abone ol
Masal Şatosu: Gizemli Misafir'de Dolunay Soysert sürprizi

Başrolünde genç yıldız Ecrin Su Çoban’ın yer aldığı ve çekimleri medeniyetlerin buluşma noktası kabul edilen Hatay’ın masalsı mekanlarında gerçekleştirilen ‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ vizyona girmek için gün sayıyor. Neşe ve arkadaşlarının yeni macerasında genç isimlere başarılı oyuncu Dolunay Soysert de eşlik ediyor.

Yönetmenliği Burak Kuka’ya senaryosu ise Erçin Sadıkoğlu’a ait olan 'Masal Şatosu: Gizemli Misafir’, çocuklar ve ailelerinin keyifli vakit geçirmesi için onları sihirli bir yolculuğa çıkarıyor. Neşe ve arkadaşlarının gizemli bir misafirle karşılaşmalarının ardından atılacakları serüven izleyicilere aksiyon ve eğlence dolu dakikalar yaşatacak.

‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ 12 Ağustos’ta sinemalarda.

Filmin konusu

Neşe ve arkadaşları ışıl ışıl süsledikleri evlerinde parti hazırlığındayken, bir misafir tarafından kapıları çalınır. Kimsenin tanımadığı bu çocuk, masal diyarından gelen ve hafızası bir hata ile silinen bir prenstir. Sihirli misafirleri Prens, masal diyarının neşesidir ve onun Dünya'da kaldığı her an masal diyarına mutsuzluk hakim olacaktır. Neşe ve arkadaşları hiç bilmedikleri mistik ortamları keşfederken, maceradan maceraya atılarak Prens'i ait olduğu yere göndermek ve masal kahramanlarının neşesini geri kazandırmak için aksiyon ve eğlence dolu bir serüvene atılırlar.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin