Kocam yatak odasında çektiğimiz videoyu... Esra Ezmeci şoke oldu sert tepki verdi

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü psikolog Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor. İşte gelen itiraflar ve sorulardan bir kaçı...

Google Haberlere Abone ol
Kocam yatak odasında çektiğimiz videoyu... Esra Ezmeci şoke oldu sert tepki verdi

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü psikolog Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

FOX ekranlarında yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programının kaldırılmasından sonra da sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve itiraflara cevap veren ünlü psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen soru ve itiraflarla şoke etmeye devam ediyor.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı.

Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

İşte o itiraflardan bazıları...

Kocam yatak odasında çektiğimiz videoyu... Esra Ezmeci şoke oldu sert tepki verdi

*Nişanlımın annesi babama çıplak fotoğraflarını atmış babam da atmış annem çıldırdı.

-Burada biz nişanlınızla ilişkinizi korumaya çalışın. Önce kendi ailenizle bu konuyu konuşup bir şekilde sizin taraftaki fevriliği engelleyin, sonra nişanlınıza sakince bu konuyu konuşmaya çalışın.

Kocam yatak odasında çektiğimiz videoyu... Esra Ezmeci şoke oldu sert tepki verdi - Resim : 2

*Kocam yatak odasında çektiğimiz videoyu sabah erkek arkadaşına yollamış sebep ne olabilir ki?

-Aslında burada eşiyle olan mahrem görüntülerini başkasına atıp, konuşup tatmin oluyor. BU tamamen yanlış, sapkınca ve ahlak dışı bir durum. buna çok net tepki gösterin.

Kocam yatak odasında çektiğimiz videoyu... Esra Ezmeci şoke oldu sert tepki verdi - Resim : 3

*Kaynanam olacak şahıs eşime sevgili bulmuş bir yıldan sonra haberim oldu bu olaydan...

-Böyle bir durum olabilecek en kötü durumlardan biri. Böyle bir durumda kayınvalidenizle bir daha iletişime geçmeseniz de olur. Bu arada burada eşinizin de böyle bir durumu kabul etitği için suçlu olduğunu unutmayın.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin