İstanbulkart sahiplerine müjde. BELBİM kampanya başlattı. İstanbulkart'ın yeni kampanyasıyla 100 TL üzeri yüklemeye 10 TL kazanacaksınız. QR kodla ödeme yaptığınız takdirde ayrıca indirim geldi

Milyonlarca İstanbulkart sahiplerine müjde BELBİM'den geldi. İstanbulkart'ın mobil uygulaması güncellenirken bir de kart sahiplerine sevindirecek özel bir kampanya düzenlendi. Bu kampanya ile birlikte QR kodla ödeme yaptığınız taktirde indirim alabileceksiniz. Ayrıca 100 lira üzeri yüklemelerde de 10 TL kazanma imkanınız var. İşte İstanbulkart'ın yeni kampanyası ve İstanbulkart'ın mobil uygulamasının yeni özellikleri.

Google Haberlere Abone ol
İstanbulkart sahiplerine müjde. BELBİM kampanya başlattı. İstanbulkart'ın yeni kampanyasıyla 100 TL üzeri yüklemeye 10 TL kazanacaksınız. QR kodla ödeme yaptığınız takdirde ayrıca indirim geldi

Milyonlarca İstanbulkart sahiplerine duyuru. İstanbulkart'ın mobil uygulaması güncellendi. Yeni mobil uygulama ile birlikte bakiye ve abonman yüklemesi yapılabilecek. Öte yandan BELBİM, için yeni bir kampanya da yaptı. Buna göre İstanbulkart Mobil tanıtımına özel olarak, QR kodla ödemede ‘10 geç 9 öde’ kampanyası ve Materpass’te 100 TL ve üzeri yapılan yüklemelerde 10 TL kazan kampanyasını sunmaya başladı. İşte ayrıntılar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) iştiraklerinden BELBİM A.Ş., İstanbulkart’ın mobil uygulamasını yeniledi.

Yeni mobil uygulamaya şifre, parmak izi taraması, yüz tanıma teknolojisi ve kampanya fırsatı gibi özellikler eklendi. ‘Mobil İstanbulkart’, kart edinme ihtiyacını da ortadan kaldırdı, seyahat etmek için dijital kart yeterli olacak.

İstanbullulara çok daha rahat ve güvenli bir kullanım sağlamayı amaçladıklarını belirten BELBİM A.Ş. Genel Müdürü Yücel Karadeniz, “Daha kullanıcı dostu olan mobil uygulama üzerinden, TL ve abonman talimatı tanımlama ile bakiye kontrolünü gerçekleştirebiliyoruz ve dijital karta abonman yükleyebiliyoruz. Kart temini için bayiye gitmenize gerek yok, dijital kartınız yeter. Temassız kullanım imkanı da var” dedi.

İSTANBULKART MOBİL’E ÖZEL KAMPANYA

Dijital kartın, İstanbulkart’ın tüm özelliklerini barındırdığına dikkat çeken Yücel Karadeniz, mobil uygulama ile kullanıcısına özel bir kampanya fırsatı da sunulduğunu söyledi.

Karadeniz, “BELBİM A.Ş., İstanbulkart Mobil lansmanına özel olarak, QR kodla ödemede ‘10 geç 9 öde’ kampanyası ve Materpass’te 100 TL ve üzeri yapılan yüklemelerde 10 TL kazan kampanyasını sunuyoruz” bilgisini paylaştı.

Ulaşımın yanı sıra kafe-restoran, müze, akaryakıt harcaması ve online alışveriş gibi birçok alanda kullanılan İstanbulkart Mobil uygulaması, Google Play ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İstanbulkart Mobil'in yeni özellikleri şöyle:

-İstanbulkart bakiye ve abonman yükleme

-Dijital karta abonman yükleme

-IOS işletim sisteminde de TL ve abonman yükleme talimatını NFC yoluyla tanımlama

-Uygulamaya giriş yapmadan çevrim dışı QR kodla ödeme işlemi

-HES kodu eşleştirme

-6 haneli tek şifre ile uygulamaya kolay giriş

-İstanbulkart vizeleme talimatı ve talimatın NFC ile tanımlanması

-Parmak izi tanıma ve Face ID (yüz tanıma) özelliğiyle uygulamaya güvenli giriş

-Kampanyalara katılım, kampanya takibi ve ödül kazanımı

-Kanal bazlı olarak ticari elektronik ileti izni

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin