Hatice'den Seda Akgül'e 'Bikinili pozları taklit ettin' tepkisi!

Şarkıcı Hatice son paylaşımında Seda Akgül'e 'taklit' eleştirisi yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Hatice'den Seda Akgül'e 'Bikinili pozları taklit ettin' tepkisi!

Ünlü şarkıcı Hatice'nin ardından sunucu Seda Akgül de geçtiğimiz günlerde bikinisiyle havuza atladığı fotoğraflarını paylaşmıştı. Şarkıcı Hatice son paylaşımında Seda Akgül'e 'taklit' eleştirisi yaptı.Şarkıcı Hatice, çektiği bikinili videolarını Seda Akgül'ün taklit ettiğini iddia ederek ünlü sunucuya sert eleştirilerde bulundu. Geçtiğimiz günlerde tanga bikinisiyle havuz ve sörf tahtalı videolarını paylaşan 39 yaşındaki şarkıcı Hatice, fit vücuduyla dikkatleri çekmişti.

'Çektiğim video ve pozu taklit et...'Hatice gibi Seda Akgül de bikinisiyle havuza atlarken çekilen fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmıştı. Şarkıcı Hatice, Seda Akgül'ün bu pozlarına 'taklit' diyerek tepki gösterdi. Bir gazetede yer alan haber küpürünü paylaşan Hatice, 'Programda Türkücü Hatice der,aşağılayıcı uslup kullanır. 10 yıldır pop yapıyorum. Sanatçı ile şarkıcı arasındaki farkı bilme sonra gel de beni taklit et, çektiğim videoyu ve pozu taklit et. Pes artık Seda Akgül. Biz yapınca gündem olmak diyorsun da ablam yaşındaki sen yapınca ne oluyor bu durum. Hatırlarsan bir programda fiyatını arttırmaya çalışıyor diye kötü bir üslup kullanmıştın. Sanırım kıskanmışsın. Tayyar abi süpersin. Photoshop’un kralını yapmış abla' notunu yazdı.

Seda Akgül'den jet yanıt: Taş gibi kadınımHatice'nin bu sert sözlerine Seda Akgül de Instagram hesabından yanıt verdi. Aynı haberi küpürünü paylaşan Seda Akgül, 'Bu fotoğrafta hiç fotoshop yok. Atlayışımı çok beğendiğim için paylaştım. Hatice’nin pozuyla da ilgisi yok ama ona benzettiyseniz çok teşekkür ederim. Hem yaşça büyüğüm, hem de taş gibi kadın' yazdı.


 


HATİCE (@haticeofficial)'in paylaştığı bir gönderi (16 Tem, 2018, 1:42öö PDT)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin