'Güzelliğin Pozitif Hali' Seran Göçer imzasıyla raflarda!

Dr. Seran Göçer, ilk kitabıyla güzel ve sağlıklı görünümün şifrelerini veriyor.

Google Haberlere Abone ol
'Güzelliğin Pozitif Hali' Seran Göçer imzasıyla raflarda!

Ünlü doktor Seran Göçer, saç dökülmesinden kilo dengelemeye, doğru beslenmeden modern zaman hastalıklarından korunmaya kadar tüm kritik tüm konular Pozitif Güzellik'te anlaşılır ve akıcı bir dille anlatılıyor. Dr. Seran Göçer'in kaleminden Pozitif Güzellik, profesyonel bir el kitabı, akıcı bir günlük, bilgilendirici bir kaynak kitap. Dahası Dr. Seran Göçer birçok protokolünü ilk kez Pozitif Güzellik'te paylaşıyor! Profil Kitap etiketiyle raflarda yer alan Pozitif Güzellik yeni sezonun göze çarpan kitaplarından.ARKA KAPAK:Genç, güzel, taze bir görünüm arzusu, insanlık tarihi kadar eski. 

Hepimiz daha iyi görünmek, ışıldamak, zamanın yıkıcı etkilerinden korunmak istiyoruz. 

Medikal estetik, beklentilerimizi karşılama noktasında müthiş bir noktaya geldi. 

Artık bilim güzelliğin hizmetinde, mutluluğun izinde, doğallığın peşinde. 

Bu noktada ünlü doktor Seran Göçer, yıllar içinde biriktirdiği başarı ve deneyimlerinden yola çıkarak bize tam ihtiyacımız olanı anlatıyor: Bedenimizin güzelliğini ruhumuzun iyiliğiyle birleştirmenin yollarını!

Pozitif Güzellik'te hem farklı tekniklerle ilgili bilgi sahibi olacak, hem yanlış bilinen doğrulara, doğru bilinen yanlışlara yanıtlar bulacak, saklı güzelliğimizi ortaya çıkarmayı öğreneceğiz. Protokoller, tarifler, uygulanabilir yöntemlerle güzellik çok yakınımızda. 

Hazır olun: İçimizdeki ışık bedenimizi aydınlatacak, şimdi güzellik sırası bizde. Zaman Pozitif Güzellik zamanı! Yazarla söyleşi ve protokol kitap talepleriniz için ulaşabilirsiniz.  


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin