Erkan Petekkaya'dan tepki çeken video için açıklama: 'Tuzu kuru oyuncular...'

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya sözleri kendisine ait olan 'oy korona' adlı şarkısını, atv'de yayınlanan Gel Dese Aşk dizisindeki set arkadaşlarıyla birlikte seslendirmişti.

Google Haberlere Abone ol
Erkan Petekkaya'dan tepki çeken video için açıklama: 'Tuzu kuru oyuncular...'

Erkan Petekkaya’nın Coronavirus videosuna meslektaşlarından tepki yağdı. Petekkaya’nın “evden çıkma Türkiye” temalı set çalışanları ile birlikte söylediği şarkı ve görüntülerde birçok kişinin yan yana, iç içe çalıştığı gerçeği izleyenleri şoke etmişti. Ünlü oyuncu gelen eleştirilere sert yanıt verdi. Petekkaya tepki çeken videosunu "Bir daha inadına" notuyla 2. defa paylaştı.

"TUZU KURU OYUNCULAR BİR DE İŞÇİYE SOR"

Erkan Petekkaya açıklamasında şunları söyledi:

"Tuzu kurular siz sanıyor musunuz herkesin evinde Netfilix , ondan bağımsız Digiturkportal var. Onlar ne izleyecek? Sokağa çıkma yasağı ilan edilmedikçe birileri çalışacak. Topu kişilere atmayın ofsayta düşersiniz. Herkes kendi kapısının önünü süpürecek. Yalan söylemeyecek. İşçi aidatlarını bir takım masalarda yiyen sendikacılar, tuzu kuru oyuncular, bir de işçiye sor. Ben teker teker sordum hepsi çalışmak istedi. Herkes evinde ve bize ihtiyaçları var. Haydi kalın sağlıcakla. Sevene sevmeyene iyi seyirler. Bilim Kurulu söylesin son sözü siz değil. (Onların da hesabını tarih soracak). Soruna dikkat böyle çekilir. Kendine iyi bak, tek çözüm bu. Artık herkes başkası için kendisine bakmayı öğrenecek. Allah'ın sopası var."

O VİDEOYU TEKRAR PAYLAŞTI

Erkan Petekkaya açıklamasının ardından ise Gel Dese Aşk setinde çekilen ve 'Oy korona' şarkısını söylediği videoyu Instagram hesabından "Bir daha inadına" notuyla yeniden paylaştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin