Tablo her geçen gün ağırlaşıyor... Coronavirus salgınında yeni veriler açıklandı!

Tablo ağırlaşıyor... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de görülen güncel Coronavirus vakalarını ve salgın nedeniyle 29 Mart'ta yaşanan can kayıplarının sayısını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Tablo her geçen gün ağırlaşıyor... Coronavirus salgınında yeni veriler açıklandı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de görülen güncel Coronavirus vakalarını ve yaşanan can kaybını açıkladı. Bakan Koca, 23 kişinin daha hayatını kaybettiğini, 29 Mart'a ait vaka sayısının ise bin 815 olduğunu söyledi. Yapılan bu açıklamanın ardından toplam vaka sayısı 9 bin 217'ye, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 131'e yükselmiş oldu.

Türkiye'de ilk vakası 11 Mart’ta görülen Coronavirus, can almaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 29 Mart'ta virüs nedeniyle 23 kişinin daha hayatını kaybettiğini duyurdu.

Koca, 29 Mart'taki vaka sayısının ise bin 815 olduğunu belirtti. Paylaşılan son verilerin ardından Türkiye’deki toplam vaka sayısı 9 bin 217’ye, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 131’e yükselmiş oldu.

Paylaşılan son verilere göre Türkiye’de şu anda 568 kişi yoğum bakımda. 394 hastanın entübe olduğu belirtilirken 105 kişinin de iyileştiği vurgulandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin