Emeklilere 2 bin lira müjdesi. Başvuran herkese anında 2 bin lira veriliyor. İŞ Bankası, emeklileri sevindirecek promosyon kampanyasını açıkladı. Maaşını getiren her emekliye anında 2 bin liralık bir ödeme yapılacak

SGK ve BAĞ-KUR üzerinden emekli olan vatandaşlar 2022 yılı ocak zamlarını heyecanla beklerken bankalar da emeklilere verdikleri promosyon ücretlerini güncelledi. Bununla ilgili bir duyuru yapan İŞ Bankası, emeklilere verilen promosyon rakamını yükselttiklerini açıkladı. Banka, emekli maaşını İŞ Bankası'na getiren emekli müşterilerine maaşın durumuna göre 1750 liradan başlayıp 2 bin liraya kadar bir ödeme bir ödeme gerçekleştiriyor. Peki İş Bankası'nın bu kampanyasından nasıl faydalanacaksınız?

Google Haberlere Abone ol
Emeklilere 2 bin lira müjdesi. Başvuran herkese anında 2 bin lira veriliyor. İŞ Bankası, emeklileri sevindirecek promosyon kampanyasını açıkladı. Maaşını getiren her emekliye anında 2 bin liralık bir ödeme yapılacak

Emeklilere İş Bankası'ndan nefes aldıracak bir hamle geldi.

Banka, emekli maaşını getiren müşterilerine ödenecek olan promosyon ücretini açıkladı.

İş Bankası, emekliler için yeni bir kampanya düzenlediğini açıkladı.

Kampanya kapsamında 8 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında SGK emekli maaşını taşıyarak 3 yıl boyunca İş Bankası aracılığıyla almak üzere taahhüt veren emekli müşterilere 2 bin TL’ye varan promosyon alma imkânı sunulacağı belirtilen açıklamada, “İlk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) bin 500 TL’den düşük maaşlar için bin 750 TL, bin 500 – 2 bin 500 TL arası maaşlar için bin 875 TL ve 2 bin 500 TL ve üzerinde maaşlar için 2 bin TL nakit promosyon ödemesi alıyor” denildi.

Aidatsız kart kullanımı

 Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

 

“Promosyon ayrıcalığının yanı sıra SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için de ücret ödemiyor. Üstelik, İşCep ve İnternet Şubesinden ücretsiz para transferi ayrıcalıkları, emekli müşterilere özel dönemsel kredi ve mevduat kampanyaları gibi birçok fırsattan yararlanabiliyor. Yurt genelinde sayısı bin 200’ü aşan şube ve 6 bin 500'e yakın Bankamatik aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşabiliyor. Emekli maaşını farklı bir bankadan ya da PTT aracılığı ile alan ve maaşında bloke bulunmayan emekliler, İş Bankası şubelerine başvurarak kolayca maaş taşıma ve promosyon başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyor, avantajlı promosyon ödemesinden yararlanabiliyor. İş Bankası müşterileri, İşCep, İnternet Şubesi ve Telefon Şubesi aracılığı ile kolayca emekli maaşını İş Bankası'na taşıyarak promosyon başvurusunda bulunabiliyor.”

 

İş Bankası web sitesinden yapılan duyuruda şöyle denildi:

SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor. T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile mevcut maaşını İş Bankası’ndan almakta olan, ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını 8 Kasım - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 2020/2023 dönemi için 2.000 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.

Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor. Yurt genelinde sayısı 1.200’ü aşkın şube ve 6.500'e yakın Bankamatik aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, en yakın İş Bankası şubesinden, İnternet Şubesi'nden ya da İşCep’ten emekli maaşlarını kolayca taşıyabiliyor..

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin