Ekotürk'ten a Para'ya flaş transfer! Hangi görevi yürütecek?

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan ekonomi kanalı a Para'da transferler sürüyor. Haber Global'den Bora Balar ve Habertürk TV'den Serdar Kuter'in ardından deneyimli bir isim daha kadroya katıldı.

Google Haberlere Abone ol
Ekotürk'ten a Para'ya flaş transfer! Hangi görevi yürütecek?

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan ekonomi kanalı a Para'da geçtiğimiz hafta başlayan transfer atağı sürüyor.

Ekotürk’te şef yönetmen olarak görev yapan Banu Çakıroğlu, a Para’ya Şef Yönetmen olarak transfer oldu.

a Para geçtiğimiz hafta Habertürk TV Ekonomi Müdürü Serdar Kuter'i Haber Müdürü olarak, Haber Global spikeri Bora Balar'ı ise Dış Haberler Şefi olarak kadrosuna katmıştı.

BANU ÇAKIROĞLU KİMDİR?

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Televizyon mezunu olan Banu Çakıroğlu, mesleğe 1989 yılında Star TV'de başladı., HBB Londra Bürosunda (Reuters) Haber prodüktörlüğü ve Yayın yönetim asistanlığı yaptı.

Atv, HBB TV, Med Yapım'da çeşitli görevlerde bulundu. 1996-2000 yıllarında NTV'de haber,ekonomi,spor programlarında iç ve dış çekimlerde yönetmenlik yaptı. 2000- 2015 yıllarında CNBC-e de yönetmenlik görevinde bulundu. Aynı yıllarda World Economic Forum, 2012 Reuters Feed , Forum İstanbul panelleri, IFS, UIP-ICP Bosphorus zirvesi ve daha birçok uluslararası önemli panelde yönetmenlik yaptı. 2016-2018 Erdemir Oyak Grubu içerisinde kapalı devre TV proje sorumluluğunu başarı ile gerçekleştirdi.

Son olarak EKOTÜRK ekonomi televizyonunda Şef Yönetmen olarak görev yapan Çakıroğlu, bundan sora görevine Turkuvaz Medya Grubu A Para'da Şef Yönetmen olarak devam edecek.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin