Ekotürk’te hangi deneyimli isimle yollar ayrıldı?

Türkiye’nin ilk yerli ve milli ekonomi kanalı olma iddiasıyla yola çıkan Ekotürk’te yaprak dökümü sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Reklam Grup Başkanı Didem Erdölen kanalla yollarını ayırmıştı. Bir isim daha veda etti...

Google Haberlere Abone ol
Ekotürk’te hangi deneyimli isimle yollar ayrıldı?

2018 yılının ekim ayında yayın hayatına başlayan Ekotürk’te ayrılık haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Reklam Grup Başkanı Didem Erdölen’le yolların ayrıldığı kurumdan bugün yine bir ayrılık haberi geldi.

Kuruluşundan itibaren kurum bünyesinde yer alan program müdürü Mutlu Hesapçı kanalla yollarını ayırdı. Hesapçı, ayrıca Ekotürk’te ekrana gelen Boy Aynası ve Kültür Sanat Ekranı isimli programları hazırlayıp sunmuştu.

Mutlu Hesapçı kimdir?

2002 yılında medyaya adım atan Mutlu Hesapçı, Skytürk, TV8, Habertürk, A haber tv kanallarında muhabir-editör-yapımcı olarak çalıştı ve değişik projelerde yer aldı. Türkiye’nin çok iyi bilinen starları Nükhet Duru, Şevval Sam, Oktay Kaynarca, Zara, Emel Müftüoğlu, Yeşim Salkım, Saba Tümer gibi isimleriyle birlikte tv projelerinde görev yaptı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin