Ekotürk'te Reklam Grup Başkanı Didem Erdölen ayrıldı

Geçtiğimiz yıl yayına başlayan Ekotürk'te sorunlar devam ediyor. Cengiz Özdemir'in sahibi ve genel yayın yönetmeni olduğu Ekotürk'te yeni bir ayrılık yaşandı. Reklam Grup Başkanı Didem Erdölen kanalla yollarını ayırdı.

Google Haberlere Abone ol
Ekotürk'te Reklam Grup Başkanı Didem Erdölen ayrıldı

22 Ekim 2018'de yayın hayatına giriş yapan Cengiz Özdemir'in kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini yaptığı ekonomi kanalı EKOTÜRK'ten bu kez Reklam Grup Başkanlığı görevini yürüten Didem Erdölen ayrıldı.

Reklam sektörünün deneyimli ismi Erdölen, Ocak 2019'da Ekotürk TV’nin yeni Reklam Grup Başkanı olarak atanmıştı.

Didem Erdölen kimdir?

1992 yılında medya sektörüne Turkish Daily News Gazetesi reklam bölümünde başlayan Didem Erdölen, 1997-2005 yılları arasında Mepaş-Zedpaş Medya Pazarlama bünyesinde bulunan Show TV, ATV, Cine5, Digitürk, Superonline mecraları için çeşitli pozisyonlarda görev yapmıştır. 2006 yılında Show TV Reklam Grup Başkan Yardımcılığı görevinden, Doğan Grubu’na katılan Star TV’ye transfer olmuş, 6 yıl Reklam Grup Başkanlığı görevini sürdürmüştür. Star TV’nin gruptan ayrılmasıyla yine grup içinde bulunan CNN Türk’ün Reklam Grup Başkanlığı görevine atanmıştır. 2011-2018 yılları arasında CNN Türk ‘te görev yapmış olan Erdölen Ocak 2019'da EKOTÜRK TV Reklam Grup Başkanı olarak görevine başladı.

Saint Benoit Fransız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunu olan Didem Erdölen, bir kız çocuğu annesidir.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin