Dilipak'tan Esra Erol'a: Atv'deki rezalet...

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Atv'de yayınlanan Esra Erol'da programıyla ilgili "Esra Erol'da gibi programların arkasında kirli ilişkiler ağı var" yorumunu yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Dilipak'tan Esra Erol'a: Atv'deki rezalet...

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, iktidara yakınlığıyla bilinen Turkuvaz Medya'nın kanalı Atv'de ekrana gelen Esra Erol'da programını topa tuttu. Program, çocuğunun komşusundan olmasına sevinen kadınla tepkileri üzerine çekmişti.

“Topyekûn Taarruz” başlıklı yazısında Dilipak, "Buna benzer programı kimlerin, niçin, nasıl tezgahladıkları, o karışık ve kirli ilişkiler ağı açıklansa mahalle karışır aslında" dedi ve programla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“ATV’deki rezalet konusunda, o dün beni kınayan embedded yazarların hiçbiri sesini çıkartmadı. Hatta Esra Erol’u ve kanalı savundular. “Olaya bak” derken, bu işleri meşrulaştıran medyayı, o dizileri, bu programları gözden esirgemeye çalıştılar. Ama bu gayretleri gözlerden kaçmadı tabi. Buna benzer programı kimlerin, niçin, nasıl tezgahladıkları, o karışık ve kirli ilişkiler ağı açıklansa mahalle karışır aslında!. Bu işler azar azar oldu, sonra toplum azar oldu! İçeriden birileri bu haltı yiyince, ötekilere de dokunamıyorsunuz. Bunlar ötekilere bir meşruiyet alanı açmış oluyorlar aslında. Batılın tasviri saf zihinleri idlal eder. Bir şeyin şüyuu vukuundan beter sonuçlara sebep olabilir. Suçun aleniyeti ve yaptırımsız kalması o şeye, toplum zihninde meşruiyet oluşturur."

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin