Deutschland 83, yeni sezonuyla ekrana geliyor

BluTV, ilk iki sezonuyla farklı bir hayran kitlesine ulaşan ‘Deutschland 83’ün yeni sezonu ‘Deutschland 89’u seçkisine ekledi. Dizi, izleyenleri 1989 yılına götürecek.

Google Haberlere Abone ol
Deutschland 83, yeni sezonuyla ekrana geliyor

BluTV, ilk iki sezonuyla farklı bir hayran kitlesine ulaşan ‘Deutschland 83’ün yeni sezonu ‘Deutschland 89’u seçkisine ekledi. Berlin Duvarı’nın yıkılmasının ardından ajan Martin Rauch (Jonas Nay) ve arkadaşlarının Almanya’ya hakim olan yeni düzenin ve barışçıl devrimin sonuçlarıyla karşı karşıya kalmalarını gözler önüne seren dizi, izleyenleri 1989 yılına götürecek.

1980’ler Batı Almanyası’nda yaşayan iki ajanı mercek altına alan nostaljik aksiyon dizisi ‘Deutschland 83’ün üçüncü sezonu ‘Deutschland 89’ BluTV’de yayında.

Başrollerinde Jonas Nay, Maria Schrader ve Sylvester Groth’un yer aldığı, yapımcılığını Anna Winger ve Jörg Winger’in üstlendiği ‘Deutschland 89’ Berlin Duvarı’nın yıkıldığı 1989 yılında geçiyor. Duvarın yıkılmasının ajan Martin Rauch üzerindeki etkisini konu alan dizide, değişen dünya düzenine karşı Rauch ve ajan arkadaşlarının hayatlarının tepetaklak oluşuna tanık olacağız. Üçüncü sezonda kendilerini büyük bir belirsizlik içinde ve zorlu kararlar eşiğinde bulan Rauch ve ajan arkadaşları yeni dünya düzenine uyum sağlamak için kendilerine yeni bir yol çizmeye çalışacaklar.

İlk sezonu ‘Deutschland 83’ ile 2016 yılında Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Drama Ödülü’ne layık görülen dizinin 8 bölümlük 3. sezonu ‘Deutschland 89’ izleyicileri heyecanlı bir serüvene dahil ettiği hikayesiyle BluTV’de ekrana geliyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin