'Bahtiyar Ölmez' dizisinin setine sürpriz misafir!

Yapımcılığını Nehir Yapım Muharrem Gürer’in üstlendiği atv’nin yeni projesi Bahtiyar Ölmez’in çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

Google Haberlere Abone ol
'Bahtiyar Ölmez' dizisinin setine sürpriz misafir!

"Hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir'' sloganı ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Bahtiyar Ölmez seti, sürpriz bir misafir ağırladı. Çekimlerin gerçekleştirildiği metruk binada set alanında uyuyan sokak köpeği, yapım ekibinin dikkatini çekti.Rahatsız edilmemesi adına yaklaşık bir buçuk saat ara verilen set, sevimli köpeğin uyanmaması için azami özen ve sessizlikle devam etti. Soğuk havadan etkilenmemesi adına battaniye ile örtülen ve ısınması sağlanan sevimli köpek, hemen hemen tüm sahnelerde ünlü oyunculara eşlik etti. Set aralarında sevimli köpekle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen Bahtiyar Ölmez ekibi, duyarlı tutumu ile örnek bir davranış sergiledi.

Eylül ayı sonu itibariyle çekimlerine başlanan ve yönetmen koltuğunda Cem Tabak'ın oturduğu, Proje Tasarımı Hasan Burak Kayacı'ya ait olan Bahtiyar Ölmez, Yetkin Dikinciler, Hande Şubaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Umut Oğuz, Ali Çatalbaş, Yakup Yavru, Ferdi Kurtuldu, Gözde Okur, Eren Can Vurucu, Serkan Şengül ve Semih Öztürk'ün yer aldığı geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.


Etiketler Bahtiyar ölmez
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin