Ayşe Arman 2023 yılındaki gizli projeyi açıkladı... Mustafa Kemal Atatürk filmi geliyor ve başrolde ise...

Gazeteci Ayşe Arman, 2023 yılındaki bomba projeyi duyurdu. Arman, Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili yeni bir film projesi içerisinde olduklarını ve yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin'in olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Filmin başrolünde kimin olacağını da açıklayan Arman, "Ultra doğal bir oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum" dedi. İşte Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracak oyuncu...

Google Haberlere Abone ol
Ayşe Arman 2023 yılındaki gizli projeyi açıkladı... Mustafa Kemal Atatürk filmi geliyor ve başrolde ise...

Ayşe Arman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 29 Ekim 2023'te hayata geçirilecek olan Mustafa Kemal Atatürk projesi ile ilgili bir gelişmeyi açıkladı.

“İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum” ifadelerini kullanan Arman, “29 Ekim 2023’te, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor” dedi.

tv 100'ün haberine göre Arman, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Ayşe Arman 2023 yılındaki gizli projeyi açıkladı... Mustafa Kemal Atatürk filmi geliyor ve başrolde ise... - Resim : 2

"Duyduk duymadık demeyin!!! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023’de, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor. 2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren harbi büyük bi projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak??? Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli. Bence çok çok iyi bir seçim. Son dönemin en iyi erkek oyuncularından Aras Bulut İynemli. Ailecek hastasıyız. Tabii ki Çukurcu’yduk. Tabii ki 7. Koğuş’taki Mucize’yi öle öle, ağlaya ağlaya, hayranlıkla izledik. Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiç bi şeyi yok. Ultra doğal bi oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum."

Ayşe Arman 2023 yılındaki gizli projeyi açıkladı... Mustafa Kemal Atatürk filmi geliyor ve başrolde ise... - Resim : 3

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin