Almanya Duisburg'da kaybolan Mine'nin cesedi 3 ay sonra bulundu

7 Eylül'de kaybolan 26 yaşındaki hemşire Mine O.'nun cesedi sorguda suçunu itiraf eden kocası Ercan E.'nin gösterdiği alanda gömülü olarak bulundu. İşte Almanya Duisburg'da yaşanan kadın cinayetinin detayları...

Google Haberlere Abone ol
Almanya Duisburg'da kaybolan Mine'nin cesedi 3 ay sonra bulundu

Almanya'nın Duisburg kentinde 7 Eylül'den beri kayıp olan 26 yaşındaki Mine O.'nun cesedi bulundu. Genç kadının gözaltına alınan kocası Ercan E.'nin polisteki sorgusunda Mine O.'nun cesedinin gömülü olduğu yeri polise söylediği ve tarif ettiği yerde yapılan kazı sonucunda cesede ulaşıldığı belirtildi.

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletine bağlı Duisburg kentinde 7 Eylül'den beri kayıp olan 26 yaşındaki hemşire Mine O’nun cansız bedeli ormanlık alanda gömülü halde bulundu. Beş yaşında bir çocuk annesi olan Mine'nin cesedinde yapılacak detaylı incelemenin ardından ölün nedeninin belirleneceği ifade edildi. Duisburg polisi, olayla ilgili olarak bilgi sahibi olanların polise müracaat ederek yardımcı olmalarını istedi.

7 Eylül'de aksam saatlerinde Duisburg kentinin Kasslerfeld bölgesine giden ve uzun zamandır Almanya’da yaşamayan bir arkadaşında kalmak üzere evinden ayrılan 26 yaşındaki hemşire Mine O’dan bu zamana kadar haber alınamamış, polis Mine’nin hayatından endişe edildiği için kayıplar listesinde resmini yayınlayarak bulunması için çalışma başlatmıştı.

Komşuları, Ercan E.'nin garajından gelen kokular nedeniyle polise ihbarda bulundu. Bunun üzerine garajı arayan polis ekipleri cesede ulaşamadı ancak ihbar başvurusu Ercan E. hakkındaki şüpheleri artırdı.

Ne olmuştu?

Ercan E. eşinin kaybolmasında kısa bir süre sonra polisi kayıp başvurusunda bulunmuş, eşinin bir kız arkadaşını ziyarete gittiğini söylemişti. Ancak yapılan araştırmalarda Mine. E’nin kız arkadaşının uzun süredir Almanya'da yaşamadığı ortaya çıkmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin