Aleyna Tilki: Polis abi beni dayaktan kurtardı

Genç şarkısı Aleyna Tilki, İstanbul Havalimanı'nda olay çıkardığı için ifadesi alındı. Sosyal medyada hızla yayılan görüntülerin ardından Milano seyahatini iptal eden Tilki, kendisine haksızlık yapıldığını ileri sürerek zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Aleyna Tilki: Polis abi beni dayaktan kurtardı

Şarkıcı Aleyna Tilki, İtalya'nın Milano kentine gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı'nda sıra tartışması yaşadığı bir yolcu ve hakaret ettiği iddia edilen bir özel güvenlik görevlisinin şikayeti üzerine havalimanı polis merkezinde ifade verdi.

Bir süre ifade işlemleri için polis merkezinde kalan ünlü şarkıcı, işlemlerin ardından uçuşunu iptal etti. Şarkıcı daha sonra havalimanından ayrıldı. Aleyna Tilki'nin yaşadığı tartışma kameraya da yansıdı.

Tilki'nin ifade nedeniyle uçağı kaçırdığı, bir sonraki sefer için de bilet almasına rağmen iptal ettirdiği öğrenildi.

"Polis abi beni kurtardı"

Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen arbedenin ardındanifade veren Aleyna Tilki, Milona seyahatini iptal etti. Yaşadıklarına ilişkin sosyal medyadan açıklama yapan Aleyna Tilki, tartıştığı adamı ve konuşmasına izin vermeyen kadını kınadı. Aleyna, açıklamasında olayın sadece bir bölümünü yansıtan bir videonun kullanılmasının ise haksızlık olduğunu savundu. Aleyna, olayda polis abi diye söz ettiği memurun kendisini dayak yemekten kurtardığını yazdı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin