Aile Şirketi, 2. sezonuyla dönüyor

Aile Şirketi, 2. sezonun ilk 3 bölümüyle, 17 Aralık’ta izleyicilerle buluşuyor. "Aile Şirketi” ekibine yeni sezonda Mert Turak ve Öykü Çelik gibi isimler de konuk oyuncular olarak eşlik ediyor.

Google Haberlere Abone ol
Aile Şirketi, 2. sezonuyla dönüyor

Dijital içerik platformu beIN CONNECT’te yayınlanan ve ilk sezonuyla “en çok izlenen içeriklerin” arasına giren Aile Şirketi, 2. sezonun ilk 3 bölümüyle, 17 Aralık’ta izleyicilerle buluşuyor.

İkinci sezonun kalanı ise devam eden haftalarda her perşembe ikişer yeni bölüm yayınlanarak tamamlanacak. beIN ORIGINALS içeriği olan, komedi dizisi "Aile Şirketi” ekibine yeni sezonda Mert Turak ve Öykü Çelik gibi isimler de konuk oyuncular olarak eşlik ediyor.

Başrollerinde Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan’ın yer aldığı, yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği dizinin birinci sezon finalinde Bade’ye (Eslem Akar) evlilik teklif eden Harun (Emrah Kaman), aldığı cevap karşısında bambaşka bir kişiye dönüşür. “Yeni Harun”, Harun’un kendisi dahil herkesi şaşırtır. Hai-Tur’da artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ortalama 20 dakikadan oluşan bölümleriyle, yönetmenliğini Koray Şahin’in yaptığı; senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman’ın birlikte kaleme aldığı yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi’ni izlemeyenler ya da tekrar izlemek isteyenler için ilk sezonun tamamı beIN CONNECT’te.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin