4N1K 2'nin çekimleri başladı!

'4N1K' sinema filminin ikincisi için çekimler başladı.

Google Haberlere Abone ol
4N1K 2'nin çekimleri başladı!

Fabrika Yapım ve FOX’un ortaklığında beyazperdede sevenleriyle buluşmaya hazırlanan '4N1K' sinema filminin ikincisi için çekimler başladı.

'4N1K' hayranları tarafından sosyal medyada durmaksızın takip edilen filmin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor."4N1K 2 filminden ilk kareler" Galerisine Göz At

Ödüllü genç yazar Büşra Yılmaz’ın çok satan '4N1K' kitaplarında ve rekor gişe elde eden ilk filminde olduğu gibi yeni filmde de tema aşk ve dostluk. Beş gencin macera dolu hikayesi izleyenleri kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.

Geçen yıl Mayıs ayında vizyona giren ve 500.000’e yakın izleyiciye ulaşan '4N1K' filminin devamı için şimdiden nefesler tutuldu.

Geçtiğimiz günlerde, yaz aylarında dizisi ile FOX ekranlarında yer almaya başlayacağı müjdelenen fenomen hikayenin ikinci filmi '4N1K 2'nin senaryosunu Deniz Coşkun kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Murat Onbul oturuyor. Başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek ile Cemrehan Karakaş gibi genç jenerasyonun popüler oyuncularının üstlendiği '4N1K 2' filmi, Mayıs’ta sinemalarda, ardından FOX’ta.FOX’tan yepyeni bir gençlik platformu: 4N1K


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin