İstanbul'da facia. Tadilattaki gece kulübünde yangın çıktı. Yanarak hayatını kaybeden 29 işçinin kimliği belli oldu

Tadilatı yapılan Beşiktaş'taki bir gece kulübünde meydana gelen yangında hayatını kaybeden 29 kişinin kimlikleri tespit edildi. Yangında yaşamını yitirenler arasında, tadilat çalışmalarında görev alan Kadir Orhanoğlu ve aşçı Atanur Aladağ da bulunuyor.

Google Haberlere Abone ol
İstanbul'da facia. Tadilattaki gece kulübünde yangın çıktı. Yanarak hayatını kaybeden 29 işçinin kimliği belli oldu

İstanbul’da bugün büyük bir yangın faciası yaşandı.

Beşiktaş Gayrettepe’deki bir gece kulübünde çıkan yangında 29 kişi feci şekilde can verdi.

Yaşamını yitirenlerin cansız bedenleri önce Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’ne oradan da Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Çıkan yangında hayatını kaybedenler belli oldu. Hayatını kaybedenlerin isimleri şöyle;

Kadir Orhanoğlu, Ahmet Uzun, Ahmet Kartal, Barış Güngör, Fahrettin Korkut, Kardeşi Musa Korkut, Atanur Aladağ, Mehmet Okumuş, Özkan Baş, Efe Demir, Gökay Tevlek (Dj), Gökhan Yıldırım, Adem Özçelik, Gökhan Akbulut, Alparslan Salih Derelioğlu, Sinan Yılmaz, Ahmet Mehduş, Ramazan Altan, Shır Agha Bigzade, Şivan Dolu, Hüseyin Ak, Muhammed Ali Yıldırım, Ahmet Sever, Barış Güngör, Emrah Demiroğlu, Cengiz Aksoy, Binali Çayır, Yılmaz Kıhrı ve Akın Kıhrı. Yangında ölen çalışanlardan Kadir Orhanoğlu'nun 2 çocuk babası olduğu öğrenilirken, Atanur Aladağ'ın aşçı olduğu belirtildi. Ayrıca baba oğul olan Yılmaz Kıhrı ve Akin Kıhrı'nın tadilatta kaynak ustası olarak çalıştığı belirtildi.

 

Kaynak: DHA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin