Yalı Çapkını dizisinde büyük bomba: Meğer o ünlü şarkıcının hikayesiymiş.

Yalı Çapkını cuma günleri reyting rekortmeni olan ve geniş izleyici kitlesine sahip olan bir dizi olurken, diziye dair büyük sır ortaya çıktı. Yalı Çapkını'nın hikayesi meğer o ünlü şarkıcıya aitmiş...

Google Haberlere Abone ol
Yalı Çapkını dizisinde büyük bomba: Meğer o ünlü şarkıcının hikayesiymiş. - Resim: 2

Yazar ve psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden kaleme alınan Yalı Çapkını'nın Safiye Soyman'ın hayatıyla oldukça benzer olduğu ortaya çıktı. Benzerliği yakalayan isimde Safiye Soyman'ın ta kendisiydi. Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Safiye Soyman, katılım gösterdiği programda oldukça ilginç konulara değindi. Programda kendisinin çocuk gelin olduğunu dile getirirken aynı zamanda görücülerin ilk olarak ablasına geldiğini itiraf etti. 

Hayatını Yalı Çapkını'na kendisi benzetti 

Armağan Çağlayan'ın programında hayatına dair tüm detayları anlatan Safiye Soyman, şu sözleri söyledi "13 yaşında evlendirildim bir dizi var hani... Ablamı istemeye gelip beni görünce bana yöneldiler ablamın nişanlı olduğunu duyunca o zaman kardeşini isteyelim dediler. Yaşımı büyüttüler öyle evlendim" Yaşadığı olayların bütününü Yalı Çapkını dizisinde bulduğunu dile getiren Soyman, "Babam, kız diyeceğine gelin desinler, dedi. Yaşımı büyütmek için gittikleri hakim 'Bu çocuk gelin bakamıyorsanız ben bakayım' dedi. Babam yerin dibine girdi ama yalancı bir şahit buldu beni evlendirdi" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ GALERİ

Beklenen an geldi: Kar yağışı için tarih verildi! Beklenen an geldi: Kar yağışı için tarih verildi!