Tren bileti alacak olanlara uyarı. YHT ve ana hat trenleri kullanan milyonlarca insana duyuru yapıldı. TCDD açıklama yaptı, bilet satış sistemi yenilendi

Yüksek Hızlı Tren (YHT) ile ana hat trenlerini kullanan vatandaşlar dikkat, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan duyuru geldi. Bilet işlemlerinde yeni dönem 21 Ocak'ta başladı. Bilet alacak olanlar için mobil sistemde değişiklik yapıldı.

Google Haberlere Abone ol
Tren bileti alacak olanlara uyarı. YHT ve ana hat trenleri kullanan milyonlarca insana duyuru yapıldı. TCDD açıklama yaptı, bilet satış sistemi yenilendi - Resim: 2

Yenilenen platformun sadece bilet satışında kolaylık sağlamayacağı, kapasite yönetimine akıllı çözümler üreteceği, yolcu taşımacılığına yardımcı hizmetlerin de verilmesini sağlayacağı kaydedildi.

Platformda vatandaşların gidecekleri yerde araç kiralama, otel rezervasyonları gibi ek hizmetleri de satın alabilmeleri için çalışmaların devam ettiği kaydedildi.

Yenilenen platformun 21 Ocak tarihi itibarıyla devreye alındığı, 'bilet.tcdd.gov.tr' internet sitesi ile İOS ve Android mobil uygulamalara sahip olduğu ve uygulamaların ücretsiz olarak indirilerek kullanılabileceği bildirildi. 

SIRADAKİ GALERİ

Belediye açıklama yaptı, o para hesaplara yattı Belediye açıklama yaptı, o para hesaplara yattı