Tren bileti alacak olanlara uyarı. YHT ve ana hat trenleri kullanan milyonlarca insana duyuru yapıldı. TCDD açıklama yaptı, bilet satış sistemi yenilendi

Yüksek Hızlı Tren (YHT) ile ana hat trenlerini kullanan vatandaşlar dikkat, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan duyuru geldi. Bilet işlemlerinde yeni dönem 21 Ocak'ta başladı. Bilet alacak olanlar için mobil sistemde değişiklik yapıldı.

Google Haberlere Abone ol
Tren bileti alacak olanlara uyarı. YHT ve ana hat trenleri kullanan milyonlarca insana duyuru yapıldı. TCDD açıklama yaptı, bilet satış sistemi yenilendi - Resim: 1

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Taşımacılık Genel Müdürlüğü tarafından işletilen yüksek hızlı, ana hat ve konvansiyonel trenler için bilet satışı yapılan e-bilet mobil uygulama sisteminin yenilendiğini duyurdu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, yüksek hızlı tren, ana hat ve bölgesel trenlerde günde yaklaşık 70 bin yolcuya bilet satışı yapıldığı, bu nedenle bilet satışı yapılan kanalların çeşitlendirilmesi ve hızlandırılması amacıyla bilişim dünyasındaki gelişmelerin yakından takip edildiği belirtildi.