TOGG evlere teslim ediliyor. T10X sipariş hakkı kazanan kullanıcılara doğru yola çıktı peki TOGG servis noktası var mı? İşte 7 bölge 23 şehirdeki TOGG servisleri

Türkiye'nin ilk yerli ve milli elektrikli otomobili TOGG, 7 ilde sipariş hakkı kazananlara teslim edilmeye başlandı. TOGG resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre T10X akıllı cihazlar bu hafta sonu kullanıcıların evlerine kadar teslim edilecek. Peki TOGG servis noktaları açıldı mı? TOGG servis noktası adresleri nerede?

Google Haberlere Abone ol
TOGG evlere teslim ediliyor. T10X sipariş hakkı kazanan kullanıcılara doğru yola çıktı peki TOGG servis noktası var mı? İşte 7 bölge 23 şehirdeki TOGG servisleri - Resim: 1

Türkiye'nin otomobili TOGG sahiplerine kavuşuyor. Yapılan açıklamaya göre bu hafta sonu Adana, Bursa, Elazığ, Isparta, İstanbul, Kocaeli ve İzmir'deki kullanıcılar akıllı cihazlarına kavuşuyor.

TOGG resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre T10X'ler sahiplerinin evlerine kadar götürülecek. TOGG hesabından yapılan videolu paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: "Kula Elazığ'a, Anadolu Adana'ya doğru yola çıktı. Bu hafta sonu Adana, Bursa, Elazığ, Isparta, İstanbul, İzmir ve Kocaeli şehirlerindeki ilk kullanıcılarımızın evlerine akıllı cihazlarını teslim edeceğiz."